Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Sablon szövege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Sablon szövegeket nem szeretnék! (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 3 évvel idősebb nálam... Eddig még csak suliban talákoztunk,szinte nem is beszéltünk egymással...viszont tegnap bejelölt ismerősnek a facen. Nagyon tetszik a srác,és rászeretnék írni. de nem sablon szöveget (szia! mizu? stb.) Semmi öteletm sincs,mert berezeltem hogy mégis mit... 15 vagyok,a srác 18. Köszönöm az értelmes válaszokat! (mennek a zöldek!)
2014. júl. 26. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg várd ki hogy rád írjon :)
2014. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy ismeritek e egymást:D de ne olyan bunkón, hanem kedvesen és utána kezdjetek el beszélgetni:D ez egyszer már nekem bejött:D
2014. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, milyen zenéket szoktál hallgatni? :)

ez a bevezető, nálam bevált :) azóta beszélgetünk naponta :D

2014. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tgeenay ***** válasza:
Ez a várd ki ,hogy rád írjon a lehető legszarabb tanácst amit csak adhattál.Kérdező te meg csak írj rá símán ,esetleg kérdezd meg ,hogy miért jelölt vagy valami.Ha tőlünk várod az első szót is amit írsz neki akkor mi lesz később?
2014. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az sztem gáz ha a kedvenc zenéjéről faggatod xd ha valaki tőlem ilyeneket kérdez úgy vagyok h menjmáááár xd
2014. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!