Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi sabloncsaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi sabloncsaj?

Figyelt kérdés

Miért lehet olyan ritkán találni lányt aki szereti az izgalmakat, más más felé is érdeklődik nem csak az idióta női magazinok felé, meg mások magánélete felé?

Tényleg nincs ezzel bajom csak halál unalmasak



2013. márc. 22. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én itt vagyok!
2013. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért van rájuk kereslet?
2013. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon hülyeség ez a kérdés, ugye tudod?
2013. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor én ilyen vok:)
2013. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as gondolom te hasonló lehetsz mint amit felvázoltam a kérdésben
2013. márc. 22. 22:42
 6/19 anonim ***** válasza:

hát nem tudom ezek soha nem vonzottak, most se

az agyamra megy ez a sok baromság N

2013. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem. A 3-mas vagyok, és egy fiú XD
2013. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
örülök azért neki hogy vagytok akiknek önálló gondolatai is vannak, még ha nem is sokan:/
2013. márc. 22. 22:50
 9/19 anonim ***** válasza:

én ittvagyok!:D ezek a sabloncsajok inkább olyan beszűkült érdeklődési körűek,nem? mármint,hogy van egy saját rózsaszín világuk,és ennyi. tisztelet a kivételnek,mert azért vannak,csak nehéz őket észrevenni.:)mondjuk,szoktam olvasni ilyesmit,de általában csak azért,hogy megnézzem,milyen idiótaságot írnak benne. A kedvenc az a sok logikátlan diéta meg párkapcsolati tanács. több kárt okoz,mint hasznot. de azért akinek van kis fogalma a dolgokról,rájön,hogy butítás az egész.:)

16/L

2013. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok nő inkább beépül a tömegbe, abba, amilyennek divat lenni. Nagyon sok pasit ismerek, aki menekül az olyan nőktől, akiben dúl az egyéniség, értelmesebb és érdeklődőbb az átlagosnál.
2013. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!