Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat ez taszítja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat ez taszítja?

Figyelt kérdés

15 éves létemre nagyon érdekel a politika. Szeretem a megmozdulásokat és kiállni a véleményem és az elveim mellett. Kicsit komolyabb vagyok az átlagnál és nem igazán találom a helyem a kortársaim között, s ezzel párhuzamosan a fiúk között sem.

Nem vagyok egy lázadó tinédzer, nehogy arra gondoljatok, csak igenis érdekel h ki hogyan próbálja elszúrni a jövőmet. Lehet h a többi fiatalt nem érdekli h mi van jelenleg Magyarországon, de szerintem az a minimum h kiálljon valaki a jövőnk mellett, ezért igyekszem minden olyan közéleti eseményen részt venni, legyen szó tüntetésről vagy megemlékezésről, ami képviseli az érdekeimet.

Ez által viszon sokkal nehezebben találom meg a hangot a fiúk zömével.



2014. júl. 27. 02:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én imádom a politikát vagy is abból a vitákat :)
2014. júl. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amíg nem kényszerítsz senkit semmire ez nem adhat okot taszításra. Az, hogy komolyabb vagy az átlagnál az már zavaró lehet a korosztályodnak.
2014. júl. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar ha egy lány komolyabb mind a korosztálya akikből kezd már nagyon elegem lenni. Igazából szerintem megtalálnánk a közös hangot. 16/F ha gondolod írj!
2014. júl. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
engem taszítana ha 1 csaj politikáról hőbörögne nekem nap mint nap. a politika ráadásul megvezeti az embereket, és egyben szórakoztatja mert sok ember nézi csak azért h mérges lehessen. szóval akit ez taszít ráadásul még határozottan baromnak is fog tartani kérdező
2014. júl. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1 én is :)

Nem vitatkozunk egyet? XD

2014. júl. 27. 02:19
 6/16 anonim válasza:
Szerintem szórakoztató politikáról vitázni. Imádom azokat az embereket akik majd felrobbannak a dühtől ha valaki nem ért egyet velük vagy csak szórakozásból hecceli őket :D
2014. júl. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi baj, hogy határozott véleményed van. A korosztályodat és általában a mai fiatalságot nem nagyon érdekli a politika. De vannak kivételek. Olyanok is vannak, akik kifejezetten kedvelik azokat lányokat, akikkel meg lehet vitatni komolyabb kérdéseket is.

A politikai kérdésekben viszont nem könnyű eligazodni, szinte semmi nem az aminek látszik, tehát légy óvatos.

2014. júl. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem csak politikáról tudok beszélni
2014. júl. 27. 02:22
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Kis fontoskodó okoskodó kis csaj vagy. Nem az hogy nem értenek meg. Hanem nem lehet téged elviselni szimplán.
2014. júl. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Hát a magyar politika csak azért nem az én területem, mert tudom hogy az országnak nincs jövője és megpattanok innen amint lehet:D


Egyébként sok embert érdekel a politika, csak nem vallják be, mert attól félnek hogyha egy rossz szót is mondanak viktorkára akkor jön a TEK és elviszik őket..xd

2014. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!