Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eddig nem gondoltam, de most...

Eddig nem gondoltam, de most már látom, szóval ennyire taszítja a lányokat, ha egy fiú nagyon vékony és alacsony? Az igaz, hogy kövér lányok szeretik az ilyen fiúkat? Érdemes lenne kövér lányokra nyomulni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
igen a dagadtaknak mind1 kivel dugnak
2014. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Én vékony vagyok, de MAGAS (+190 cm) és belém is sok dagadt lány volt már szerelmes. Én sajnos nem beléjük, mert az a baj, hogy a dagadt lányokra egyszerűen nem áll fel a farkam. Fizikailag visszataszítónak találom őket.


És igen, ha neked menne a dolog, akkor szerintem próbálkozz kövér lányokkal. A külsejük miatt tudják hogy kevésbé kapósak, ezért ők is lejjebb teszik a külsőre vonatkozó elvárásmércéjüket.

2014. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most összezsugorodtál ?
2014. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első:

Rohadtul nem volt mind1 akkor sem, mikor 75-80 kg voltam...

Kérdező: Attól, hogy szerinted jótékonykodsz, és örüljön hogy megdugod, csak te leszel szánalmas, mert ahelyett, hogy energiát fektetnél abba, hogy olyan nőd legyen, aki tetszik, inkább behülyíted azt, aki nem, mert könnyebb szerinted felszedni, mert neki mind1... Ez egy hülyeség.

2014. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alacsony (155cm)vagyok és nem kövér, de a csontkollekciótól is messze állok. A barátom 171-2-3cm és nagyon vékony (50-55 kg). Nem mondom, hogy hűde jó pasinak tartom, neki tetszem, másfél éve együtt vagyunk, és nagyon jó vele :) Ha neked tetszenek a teltebb lányzók szerintem próbálkozz nyugodtan. Az ilyen lányok általában nem olyan magabiztosak, és ha érzik, hogy tetszenek neked, boldogak lesznek :)Szóval, hajrá! :)
2014. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!