Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom miatt nem tudok boldog lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több éve, hogy megismertem a legjobb barátomat.

Ha az éjszaka közepén hívjuk egymást, hogy baj van, máris ott vagyunk a másiknál. Mindig számíthatunk egymásra.


Egyetlen baj van.. Ő szerintem nem barátként tekint rám.


Most megismerkedtem egy sráccal. Úgy néz ki, kölcsönös a vonzalom, és lesz belőle valami.


A legjobb barát bunkó vele, flegmázik..


Tegnap elmentünk egy társasággal szórakozni, én ugye jól éreztem magam a másik sráccal, a barátom pedig elment onnan, hisztizett, hogy ő nem bírja, meg hogy megöli magát , nem bírja nézni stb.


Ezt már nem az első pasinál csinálja, és hiába mondom neki, hogy ennek nincs értelme, mert tőle nem akarok semmit, és hogy így nem tudok boldog lenni senkivel.


Úgy gondolom nehéz lenne elveszítenem egy igaz barátot.


Azt is tudom, hogy egyetlen pasi sem ér többet egy barátnál, nem is erről van szó, de ez így nem mehet tovább..



Ti mit tennétek a helyemben ??


21 N



2014. júl. 27. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Erre mindig annyira egyértelmű a válasz, csak senki sem akar vele sohasem szembesülni. Megszakítani vele minden kapcsolatot. Ha ott vagy állandóan nem nagyon fog változni az érzés, és csak szenvedtek mind a ketten. Nehéz de ha szeretnél egy pár anélkül hogy veszekedsz a legjobb barátoddal, meg nyomasztana téged, ahhoz ott kell hagynod! Ez már rég nem barátság így.
2014. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd idővel rájössz.
2014. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Elég furcsa, hogy igaz barátnak tartasz valakit, aki öngyilkossággal zsarol téged, és nem engedi, hogy boldog legyél. Kicsit gondold ezt át...
2014. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ő nem a barátod.

Egy barát elfogadja a másik választottját és örül a boldogságának, esetleg ha vannak fenntartásai elmondja, de nem hisztizik, nem fenyegetőzik öngyilkossággal.

Ez a srác eljátszotta, hogy a barátod, annak reményében, hogy majd annyira megszereted, hogy őt választod.


Ezek után bármilyen kapcsolatod is lesz, ő érzelmileg zsarolni fog és megpróbál keresztbe tenni ahol tud.


A legjobb az lenne, ha minden kapcsolatot megszakítanál vele, ezzel neki is segíted a továbblépést, mert amíg nem teszed meg, ő addig reménykedni fog, akárhányszor is elmondod neki, hogy csak barátilag szereted.


Nem igaz barátot fogsz elveszíteni a személyében. Sajnos kicsit naiv vagy.

2014. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
ha nem tudja elfogadni, hogy nem feltétlenül ő a legfontosabb ember az életedben, akkor bizony nem jó barát. bármennyire is rossz ezt leírni.
2014. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, hogy az igaz barátok elfogadják a boldogságot, nem lefelé és visszafelé húznak, hanem előre tolnak inkább...
2014. júl. 27. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy undorító, hisztis pöts. Minden, csak nem igaz barát. Válj meg tőle sürgősen, és legyél boldog! :)
2014. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!