Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a legjobb fiú barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb fiú barátom, de neki a barátnőm tetszik. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy előttem már ezerszer kiírtak hasonló kérdéseket de tényleg nem tudom mi tévő legyek.

A sráccal már egy fél éve nagyon jóban vagyunk, osztálytársam. Nagyon sokat, és bármiről tudunk órákig beszélni, nagyjából egyezik az érdeklődési körünk, a stílusunk, a humorunk... és az utóbbi időben nagyon megtetszett.

Tudom hogy szerinte jól nézek ki, de ugyanakkor már egy ideje tetszik neki egy másik lány osztálytársam. Viszont azzal a lánnyal semmi közös nincs bennük és én adok tanácsot a fiúnak hogy miről beszéljenek, hogy hívja el randira... tehát az egész nagyon erőltetett.

Hagyjam az egészet vagy még van rá esély hogy rájön hogy nem illenek össze, és ... stb?



2014. jún. 1. 17:07
 1/3 dioka19 válasza:
Ha szereted a fiút akkor elengeded. És megpróbálsz kerítőnő lenni és összehozod a fiút a barátnőddel. Ha kicsi szerencséd van akkor 1 hónapig járnak összevesznek és megutálják egymást.
2014. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Választhatsz két dolog között

1. bevallod a srácnak, hogy valójában tetszik neked, ezután valószínűleg összejöttök, megismered őt valójában milyen, eltelik pár hét-hónap vagy év és szakítotok egymással..és valszeg örökre eltávolodtok egymástól.

2. nem erőlteted túl kapcsolatotokat barátságnál, hiszen egy jó barát örökre megmarad.. Sztem keress te is valami másik pasit, és őt meg tartsd meg egyszerűen barátnak


Úgyhiszem, hogy a 2. opció sokkal jobb.. jobb egy igaz barát örökre, mint egy szerelmes barát rövid időre!

2014. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a barátnőddel, és vágjátok partiba. Utána majd alakul, hogy melyikőtökkel marad...
2014. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!