Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátom barátnője rám mászott? (többi lent)

Figyelt kérdés
Bonyolultabb a dolog ennél sajnos.Tehát ,van a barátom,4 éve ismerem,és a barátnőjével 2 éve vannak együtt.Folyamatosan veszekednek,szakítanak majd összejönnek,(konkrétan ütik egymást)és az eset napján is ez történt.(verekedés és társai),ekkor hárman ültünk össze este kikapcsolódni.A vita után a barátom hazament,és én ott maradtam a barátnőjével,akivel amúgy jóban vagyok,de sose néztem rá úgy,mint nőre.(a dolog pikantériája az,hogy meleg vagyok),ebből a dologból kifolyólag, erről volt szó kettőnk közt,jó pár liter bor után,és felvetette,hogy biztosan nem vonzódom-e semennyire lányokhoz.Mondtam ,hogy nem tartom valószínűnek,nem indít be,maximum csók erejéig,de annak sincs érzelmi töltete számomra.Jó ideje nem voltam együtt testileg senkivel,minden bizonnyal ez is befolyásolta ezt a dolgot.Tehát ezután felém hajolt (én kb megijedtem tőle),megcsókolt,viszont az a baj,hogy nem utasítottam el.A józanság közelében sem voltam,tudom ez sem mentség,hogy hagytam, már az első másodpercben az jutott eszembe hogy hogy tehettem ezt meg a barátommal én is.A barátnője ezt kb már el is felejtette,nekem sem jelentett semmit,viszont a tudat,hogy ilyesmibe belementem,függetlenül attól,hogy épp akkor vitatkoztak (verekedtek és én szedtem össze a csajt az úttestről,mert a barátja otthagyta),és én is haragudtam barátomra,tehát a tudat nekem szörnyen nagy lelkiismeret furdalást okoz,napok óta járkálok fel s alá mint a mérgezett egér,hogy hogy csinálhattam ilyet.Tudom hogy hiba volt, aljas ,gerinctelen dolog,ráadásul nem is volt értelme(nem releváns számomra ugye)csak megtörtént.És most nem tudom mi lenne a helyes.Ha elmondom a barátomnak,a barátnőjét szerintem leüti,mindamellett hogy engem is megutálna és bízni se fog tudni bennem többé.Ha nem mondom el,akkor retteghetek,mikor derül ki,mikor ejti el véletlen mondjuk a barátnöje (aki már többször megcsalta,ahogyan a barátja is őt,tehát ez..)és a szemébe se bírok nézni.Na erre a szituációra,szerintetek,mi lenne a helyes megoldás?
2014. máj. 19. 02:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne nagyon agyalj ezen.. hány évesek vagytok?.. és ha elmondja..? ha van agya a barátjának akkor nem problémázik ezen, mert tudja h meleg vagy, és nem mennél rá a nőjére.. főleg ha tényleg barátok vagytok.. szerintem semmiképp ne mond el neki.. és ne idegeld magad.. részeg voltál, és nem történt semmi .. ráadásul a csaj is elfelejtette... az viszont elég tré dolog h ezek otthon ütik egymást :D
2014. máj. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bnője 20, barátom 21, én 22.az a baj,hogy nem tudja hogy az vagyok,nem mertem neki elmondani mert félek azután máshogy ítélne meg.tudom hogy sejti,nyilván levágta hogy gyanús hogy sose beszélek csajokról és nincs is barátnőm.nem igazán akarnám feltétlen elmondani,elsősorban mert a csajt féltem,hát konkrétan fojtogatták egymást és társai,borzasztó volt nézni,de ha a csaj véletlen elszólja magát ezzel kapcsolatban,egy ilyen vita hevében simán el tudom képzelni..akkor, és addig is, én majd magam ostorozom,a lelkivilágomból kifolyólag,tehát legjobb barátom rámászna a "csajomra".hát bizony durcás lennék.és nem tudom ő róla sem hogy reagálna.mondjuk igen,azért 3 üveg bor után,amellett hogy nem voltam még csók terén sem mással,vagy fél éve,hát, ez még egy melegből is előhozza ezt..(legalábbis nálam sikerült)utána itt aludt,nem mertem hazaengedni,barátjához,(de persze már ott van és minden "hepi"de egyáltalán nem is izgatott hogy ott fekszik mellettem.)nem jelentett nekem semmit,legalábbis sexuális téren,inkább csak az igény"heve kapott el abban a pillanatban engem is.na de azért ilyet csinálni..v csinálnom,hát nem kapok erkölcsi kitüntetést szerintem
2014. máj. 19. 02:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mond el neki , mégha nemis mondaná, de jobban esne neki, ha tőled tudná meg mint a csajtól aki rakatszor megcsalja... szerintem túl teszi magát, hisz látszólag nemis szerelmesek egymásba..,

ha meg fontos neked a srác, akkor mond el h mi volt a téma, mond el h a csaj kezdeményezett, mert nem hitte el amit hallott.....


mond el neki, mert kifog derülni. minden kiderül. és gondolkj bele, ha tőle tudná meg jobban fájna neki, mert nem ismerné a részleteket és félreérti

2014. máj. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Én konkrétan azt nem értem, hogy miért barátkozol ilyen emberekkel?

Van egy barátod, aki egy agresszív állat, és rendszeresen veri a nőjét. Van a hülye nője, aki egyrészt függ tőle, másrészt jó neki ez így, harmadrészt meg nyilván feszt csinálja a feszkót, ahelyett, hogy otthagyná, de úgy, hogy soha nem menne vissza hozzá.


Na most, erre itt vagy te, aki barátodnak tartasz egy agresszív tapló suttyót. Vajon benned mi lehet a hiba? (Nem a melegségedre gondolok most) Az erőszakot elítéled ha jól veszem le, viszont a barátod ezzel együtt is elfogadod. Vajon ő elfogadna téged cserébe melegnek? Úgy értem te elfogadod az erőszakossgát ő meg a szexulaitásod és jó barátok lesztek továbbra is? Egyáltalán nem biztos, hogy ő elfogadna téged olyannak amilyen valójában vagy, te miért fogadod el, hogy ő ilyen?


Én hetero vagyok, de ha valakit a barátomnak tartanék, első alkalommal elmondanám neki mit gondolok arról, hogy nőkön éli nap mint nap az agresszióját. Nekem nem kéne ilyen mégcsak ismerősnek sem egyébként.

2014. máj. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez a baj,hogy a kapcsolatukba igy nem látok bele. hallom azt amit mond az egyik és amit hallok a másiktól. van hogy random a csaj kezdi a pofozkodást.megmondtam neki is, mindkettöjüknek is,hogy ez abszurdum amit müvelnek és el is itélem ezért öket az én értékrendembe semmilyen formában nem fér bele hogy az egyik kezet emel a másikra,akármiért is.jó any.zásért lehet én is lekevernék egyet ha valaki beszólna de akkor is lehet inkább nem foglalkoznék vele.egyik héten ilyenek,másikon olyanok.meg úgy tűnik,hogy a csaj, igy ahogy leirtam "r-bancnak" tünhet,hogy pont a barátja kb egyetlen barátjával csinálta ezt, csak ugye én is belementem.de emellet a fiu is elmegy más csajokkal flörtölni meg minden ha nem tud róla.ugye igy ha nem látok bele a kapcsolatukba, nem itélhetem meg arról hogy milyenek más dolgokban,mert értem nagyon sok mindent tettek mindketten és én is értük.ugy látszik a kapcsolatuk értékrendjébe ez belefér,volt hogy összeverekedtek egy energiaitalon,mert a csaj ráboritotta, a pasi ezért fellökte, ami után verekedtek.dehát, ez a röhej. de a barátságunkba nekem is mindkettöjükkel teljesen más az értékrend és máshogy viselkednek.nem értem öket, sose értettem.nem fogadom el ezt az agressziv vielkedési formát ,egyiköjük részéröl sem.de ugy fest nekik ez igy jó,kihozzák egymásból majd megoldják..nem tudom.alapjáraton nem agresszivak de kiprovokálják egymásból elég látványosan.a problémamegoldó képességük etéren valószinüleg elég degradált.de mással a barátaikkal sose viselkednek igy föleg nem verekednek,teljesen máshogy viselkednek.csak a fenti probléma az pont olyan hogy simán kitelne tölük hogy egymásnak esnek,ezért is lehet jobb lenne nem elmondanom.dehát ahogy irták,az én megérzésem is az, hogy elöbb utobb valahogy kiderülhet,van rá esély
2014. máj. 19. 04:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el. Ha kiderül, ne tagadd le. Ha érdekli a haveros elmondod őszintén, hogy matt részeg voltál, és ez neked nem jelentett semmit. Emlékszel ugyan rá, de eszedbe se jutna rányomulni a csajára.

Ha a csaj elmondja, hogy meleg vagy, vállald fel azt is, akkor úgysincs értelme tagadni. De jó nagy butaság volt a lánynak ezt elmondani. Bármikor kikotyoghatja egy felfokozott érzelmi állapotban.


Ha nem olyanok lennének mindketten amilyenek, ezt talán meg is lehetne előzni, de így semmi értelme nincs. Ha elmondod, megint bunyóznak, ha nem mondod el, majd bunyóznak más dolgon, ezek nem komplettek.


A lényeg, hogy neked nem kell elmondanod semmit sem. Ha neked ez kellemetlen, akkor dönthetsz úgyis, hogy elmondod, vagy dönthetsz úgyis, hogy lekoptatod őket.

2014. máj. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen a kapcsolaton már nincs mit rontani, a helyedben titokban tartanám, és igyekeznék kimaradni a drámából.
2014. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hűt,végül is ha így gondoljátok,akkor lehet csak én dramatizálom túl a helyzetet.mert még ha kiderülne is..mi lenne.megutálna engem egy ideig talán,vagy nem,de nekem annyira nem jelentett semmit hogy..nem is értem okát sem ugye.de, mint most írta a csaj, nagyon nem lenne poén elmondania mert "tuti agyonverne". viszont, igy,ha ki is derül, és barátom megutál,hát,lehet nem is baj ha nem barátkozok vele.igazából annak is van biztosan valaki paradox oka,hogy a barátnöjével öszintébb vagyok mint vele..pontosan ilyen téren jobban bizom benne.és valahogy valami távol tart attól a barátomnak akivel kb egy dologra gondolunk,hogy mondjak komolyabb dolgokat.főleg mikor láttam hogy ment el tőlünk és hagyta itt bnőjét. hát nem tűnt nyugodtnak
2014. máj. 19. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!