Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti szemetekben mi tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti szemetekben mi tesz valakit külsőleg "bombázóvá" vagy "fullos" csajjá?

Figyelt kérdés
Egy nem kisportolt (de vékony, jó mellű, karcsú derekú, viszonylag hosszú lábú), hófehér bőrű, szolidan sminkelt, műhaj, műköröm, műszempilla mentes, divatos, de nem kihívóan öltözködő, karakteres, szép arcú csaj is lehet "fullos"? Vagy ezt csak a szolis, kicsit mű lányokra használják?
2014. júl. 27. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2014. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként nem tudom mi ez az új sztereotípia, mikor itt is és a környezetemben is, a túlnyomó többség ( értsd úgy hogy kb. 98%), mind utálja a mű plasztik pláza p*csákat és még is azt hiszi itt minden lány hogy ez kell nekünk. Megdugni esetleg őket, de akkor sem azért mert hű de jól néznek ki, hanem a mentalitásuk miatt, legalább is én. Nekem egyáltalán nem lehet fullos egy mű ember akárhogyan is néz ki, mert az nem ő! Amiket leírtál az meg abszolút rendben van, ettől persze még lehet hogy undorodnék tőled, de lehet hogy abban a pillanatban elélveznék ahogy meglátnálak.
2014. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Epic szövegértelmezés. :D Sehol sem írtam, hogy szerintem a mű csajok kellenek a férfiaknak. Csak az érdekel, hogy kire használjátok azt a szót, hogy fullos, vagy azt, hogy bombázó. Ugyanis sok olyan kommentet olvastam, hogy a fullos nők a pénzre mennek, vagy, hogy ha elvileg nem mennek a pénzre, akkor miért ülnek az igazán bombázó csajok luxusautókban mind...stb.

Vagy ha valaki megszívta a csajokkal, akkor azt mondják, hogy keressen a kicsit ÁTLAGOSABB lányok között, és hagyja a plázacicákat.

Ezek alapján jogosan vonja le a következtetést az ember, hogy a luxusautókban és a plázákban, sznob bulikban lévő lányokat tartják sokan külsőleg az etalonnak, őket nevezik bombanőnek. Ezt akarom tisztázni.

2014. júl. 27. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
"Vagy ezt csak a szolis, kicsit mű lányokra használják?" Szerintem ebből nyugodtan levonhatom azt hogy te így gondoltad, annak ellenére hogy nem írtad le, de ugye bár ezzel arra utalsz...
2014. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem utaltam arra, arról meg nem tehetek, hogy te ilyeneket látsz bele.


Én arra vagyok kíváncsi, hogy kire használjátok ezt a szót, így a privátban való képkoldulással is le lehet állni!

2014. júl. 27. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
hahahaaa jó öreg priváteső
2014. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem összhatás kérdése az egész.Meg ugye mindeninek más a fullos csaj, nem írhatom le definíciószerűen, hogy mit takar.
2014. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!