Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép arc és a jó alak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép arc és a jó alak nem jár együtt?

Figyelt kérdés

Van olyan ember, akinek az arca, haja is gyönyörű, meg az alakja is tökéletes, vagy ez nagyon ritka?

Kinek ez szebb, kinek az?


Srácok, ti mit néztek meg jobban?


2014. júl. 27. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Arcot nézem. Ha az tetszik, a többi csak szélsőséges esetben érdekel. De láttam már olyan arcú és alakú lányt, hogy megállt bennem minden biológiai folyamat.
2014. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen kérdéseket végképp nem értem... Nem szoktatok az utcán/strandon járni? Persze, hogy van, és nyilvánvalóan ritka. Arról nem is beszélve, hogy más a szép alak nekem és Jóska Pistának, ergo az ízlés egy bizonyos szintig szubjektív.

Én személy szerint az arcot nézem azzal a megkötéssel, hogy ne legyen kövér.

2014. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az arcom gyönyörű, viszont a testem nem. :/

Viszont a lányoknál gyakori a mindkettő. :D


Egyébkén én a lányoknak az arcát szoktam nézni.

2014. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Fiúként "gyönyörű" az arcod?
2014. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

#4

Aha. *.*

2014. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Férfiakra nem használjuk ezt a kifejezést, de azért azt látom, hogy az önbizalmad mindenképpen "gyönyörű".
2014. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:3
2014. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szép arcú gondolom ilyen: [link]
2014. júl. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem . Ezekkel én járok együtt.
2014. júl. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért akadnak ilyen nők, bőven! az már más dolog, hogy az átlagos emberekkel nem állnak szóba, attól még vannak...

szerintem az arc a fontosabb és szép haj, mert a testet lehet formálni, ha nem olyan rettentően elba*szott arányokról beszélünk. férfiak esetében is hiába van első osztályú kisportolt tested ha nem tetszel a csajoknak mert nem vagy jóképű! sok olyan kigyúrt srácot ismerek akinek nagyon jól kidolgozott testük van, de az arcuk leginkább átlagos felé közelít és nem tapadnak rájuk a csajok, maximum diszkóban egy-két piás csaj a diszkóban, de azok olyanok is.

2014. júl. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!