Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A szerelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A szerelmemet megverték

Figyelt kérdés
Ment volna haza, majd hárman bekerítették, 2 lány, 1 fiú, hogy adja oda minden pénzét, telefonját, és vegye le a cipőjét. Ő nem tette, majd elkezdték lökdösni, a fiú fogdosni, a két másik köpdösni. Próbált vésekezni, végül olyan erősen fejbeütötték, hogy elvesztette az eszméletét. Rendőrségen voltunk, de azóta nem akar beszélni, folyton sír. Nagyon féltem őt, kis törékeny lány. Azóta mindenhová kisérem, ha tudom kocsival, ölelgetem, de alig akar beszélni. Mit tegyek érte? Megszakadok, hogy így látom, hatalmas düh, bosszúvágy van bennem.
2014. júl. 28. 00:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudasd vele, hogy biztonságban van.
2014. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hasonló esetben felhasználnám a kapcsolataim. Van-e a közelben térfigyelő kamera, háznak magánkamerája, volt-e szemtanú, bolt a közelben nyitva, emlékszik-e valamire... Mindennel mennék rendőr ismerőshöz és együtt mennénk nyakon csípni a kis gechit... De nem tenné zsebre, amit kapna.
2014. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy hülyén hangzik, de írasd be egy önvédelmi tanfolyamra és kísérd el. Be fog válni! :)


Sajnálom, ami történt. Nekem is a szívem szakadna meg hasonló esetben.

2014. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Kamu a kėrdės...

Legyen már egy kis eszetek!


Ha valakit ugy megütnek, hogy elveszti az eszmėletėt,akkor a kėrdezönek már nem kėne semmit tennie, mert a rendörök intėzkednėnek.

2014. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudni kik voltak ? én levadásznám őket egyesével és eltörném a kezüket lábukat.
2014. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Voltunk rendőrségen!, de nekem ennyi nem elég.
2014. júl. 28. 00:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

a rendőrök ?

ez a magyar rendőrség ? hol élsz te ember ?

2014. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyenlőre ismeretlen tettes. Önvédelem nem rossz ötlet, én is boxolok, megpróbálom, hátha.
2014. júl. 28. 00:52
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Felétek nem szokás hazakísérni a lányt?
2014. júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4%

Egyėrtelmüen kamu a kėrdės.


Pont ide tette fel a kėrdėst a "troll kategoriába" hajnali 1kor.



Kitaláta egy kėrdėst.

2014. júl. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!