Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni az ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni az ellen hogy ne legyek ennyire morcos és feszült mielőtt megjönne?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjönne már 1 héttel előtte minden bajom van. Ideges vagyok,és nagyon érzékeny, mindenen felkapom a vizet,agresszív vagyok, utálok mindent és mindenkit, megakarok halni, nincs kedvem semmihez, bárki bármit mondd mindenképp az ellentetjét akarom, csak úgy rámtör a sírás, folyton éhes vagyok, izzadok mint az állat, kiseprűdödik a hajam , pattanásaim lesznek és elegem van az egész élettel. Másokat szerintem már kicsinálok ezzel,most is tök kivagyok már feszülve sztem azért fordultam ide kétségebesésembe.

2014. júl. 28. 01:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jót tenne egy forró fürdő, aztán egy kiadós masszázs.
2014. júl. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
#3 a te megoldásod a legjobb én akartam javasolni a wd40 szippantgatást de az ehhez képest hatékonyságban sehol sincs :D
2014. júl. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Magne B6, idegnyugtató, talán nálad is beválna. A sport, a mozgás is le tudják vezetni a feszkót, valamivel kösd le ilyenkor az energiáidat.
2014. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de a környezeted nevébe köszi, hogy segítségért fordulsz.

Picit legyél magad, kapcsolj ki, csináld azt amihez kedved van. Ne is adj lehetőséget hogy kihozzanak a sodrodból. Hallgass zenét, mozogj, sétálj, egyél...(valószínű vashiányod is van) Ha kicsit elvagy legalább magad is megismered.

2014. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Mégis hogyan kedveskedhetne neked bárki is, ha egy agresszív görcs vagy? Valaki megpróbálna átölelni téged, kikaparnád a szemét. Hát köszönöm ebből nem kérek meg szerintem más se.
2014. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ja és #3-as voltam. Meg a 8#.
2014. júl. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%

"a csaj tisztelni és szeretni kell"


Már ne haragudj, de ez nem jelenti azt, hogy el kell viselnem a pofázásait, a veszekedéseit, beszólogatásait és sértegetéseit. Ugyanúgy tisztelned kell az uradat, akármilyen hangulatod van. Nem csak neked jár a tiszteletből.

2014. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hát de b*zd mi a g*cit csináljak ha ilyenkor ennyire kivagyok ?
2014. júl. 28. 02:01
 9/22 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedjél, NE IDEGESKEDJÉL!! NYUGODJÁL LEFELE!!!
2014. júl. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Füvezz.
2014. júl. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!