Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni az ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni az ellen hogy ne legyek ennyire morcos és feszült mielőtt megjönne?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjönne már 1 héttel előtte minden bajom van. Ideges vagyok,és nagyon érzékeny, mindenen felkapom a vizet,agresszív vagyok, utálok mindent és mindenkit, megakarok halni, nincs kedvem semmihez, bárki bármit mondd mindenképp az ellentetjét akarom, csak úgy rámtör a sírás, folyton éhes vagyok, izzadok mint az állat, kiseprűdödik a hajam , pattanásaim lesznek és elegem van az egész élettel. Másokat szerintem már kicsinálok ezzel,most is tök kivagyok már feszülve sztem azért fordultam ide kétségebesésembe.

2014. júl. 28. 01:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
törekedni kéne jobban nem hisztizni azt bizony nem szeressük erre fele.
2014. júl. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Premenstruációs szindrómád van, ami nagyon sok nőt érint. Hormonális hatás, ezért fordulsz ki önmagadból. Mielőtt valaki lehisztizné az egészet, jelzem, hogy feljettebb országokban pl. Angliában enyhítő körülménynek veszik, ha ebben szenved és a PMS hatása alatt követ el valamilyen bűntettet egy nő.

Kérj időpontot egy nőgyógyászhoz és kérj tőle tanácsot, hogyan tudnád enyhíteni a tüneteket.

2014. júl. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
És amikor nincs ez a korszakod akkor milyen vagy? Minden rendben az életedben?
2014. júl. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem, nincs rendbe, de akkor nem vagyok feszült ennyire, meg akkor nem is törödök semmi rosszal, csak ilyenkor előjön minden
2014. júl. 28. 02:14
 15/22 anonim ***** válasza:
Na jó, akkor a pofonon kívül adok egy értelmes tanácsot is. Járj el kondizni vagy futni, ahogy ezt már írták előttem is. Kiegyensúlyozottabb leszel. Amikor nincs ez az időszakod akkor kezdd el. Ezt még bírd ki valahogy, és ha elkezdesz sportolni akkor a következő alkalommal már már biztos nem leszel ennyire kiborulva.
2014. júl. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
de nem szeretek mozogni :(
2014. júl. 28. 02:25
 17/22 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne elkezdenéd, mert az a feszültséged egyik forrása. A le nem vezetett energiák...:) Vagy akkor szerezz barátot és amikor nincs ez az időszakod akkor szexeljetek rendszeresen. Más ötletem tényleg nincs. A gyógyszerekben meg ne bízzál. Az nem hat
2014. júl. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
van barátom :D és sztem szegényt már kiborítom mert ilyenkor mindig szakítani akarok vele xdd :D
2014. júl. 28. 02:33
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
és téged is elvisel valaki. a szerelem tényleg vak vagy épp az egyik fél hülye :D
2014. júl. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hajjaj, és ez még mennyi ideig így fog maradni.:) 26 vagyok, 15 éve menstruálok. Amikor épp nincs fogamzásgátlóm, nagyon ki szoktam lenni. Akkor is, ha minden rendben van az életemben.


Előtte éjjel pl. alig alszom, mindenen bőgök, igyekszem a környezetemet nem zaklatni vele. Ilyenkor én elbújok a szobámban, sírós filmeket nézek, fájdalomcsillapítót szedek (az segít).


Ami még segített, az a mozgás, amit te nem szeretsz, akkor zárjuk ki. És az intimtölcsér meg a hangulatomon javított nagyon sokat az elmúlt egy évben, hogy legalább nem ömlik belőlem semmi.:)


Szerintem ezt el kell tűrni és kész, az én nőgyógyászom azt mondta, hogy amiatt is van ez, mert ugye az is megterhelő lelkileg, hogy ömlik belőled a vér, és még fáj is, és még hormonok is. Ezek így együtt gyilkosak...:)

2014. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!