Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész éjjel nem aludtam, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész éjjel nem aludtam, mert csak rá (rájuk) tudok gondolni. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Annyira helyes és aranyos volt. Majd elhívott egy randira. Nem lakunk annyira messze egymástól kb 15-20 perc volt busszal. Viszont anyum nem engedte de nekem sikerült mindenkit átvágnom. A találkozó tökéletesre sikerült, elvitt egy csodálatos erdőbe. Elkezdtünk járni egymással. Mindenki elől titkolt. Nem értettem. Csak hozzánk akart jönni, utálta ha az ő családjáról van szó.. Kissé össze is vesztünk párszor (eleve most jóba vagyunk, de nem biztos, mert nagyon keveset keres és elég távolság tartó lett..) Majd jött tegnap a fekete leves.. Kinyomoztam ki a családja anyával(mert bevallottam, h elszöktem és vele voltam) Mindenki roma.. Nagyon durva környezet,bánásmód,stílus(nem rasszizmusból mondom) Fogalmam sincs mit tegyek. Anyám szerint minél előbb szálljak ki ebből,mert rossz vége is lehet ha megtudják ki vagyok. Nagyon félt,tilt, mert mint ahogy megemlítettem elég sokat veszekedtünk. A fiúval csak párszor taliztam és ő nem tudja, hogy én tudom, hogy cigány. Szerintetek?
2014. júl. 28. 09:17
 1/6 anonim válasza:
cgány az cgny, hagyd a francba csak rossz vége lesz még fiatal vagy, nagyon sok pasi van !!!
2014. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már tegnap is kérdezted ezt, tegnap is mondtam, hogy hagyd a fenébe!
2014. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani, hogy fuss amíg megteheted.
2014. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Holnap is megkérdezed?
2014. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a dolgot. Romákkal nem érdemes kezdeni. Remélrem nem akarod, hogy szekáljanak a barátaid/imerőseid mert roma a csávó. + ha ő is távolságtartó nem is szeret téged.... ha szeretne nm lenne távolságtartó... Mindenképpen hagyd el. Már azért is met titkolózott elútted. Normális esetben már az elején elmondta volna
2014. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
picit elgépeltem... elnézést
2014. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!