Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek az ilyen fiúk? (Főleg lányok válasza érdekelne! )

Figyelt kérdés

183 cm magas, vékony, 56 kg, nem sportos, se kigyúrt, viszont igényes, jó humorérzékkel és megértő, gondoskodó tulajdonságokkal.

17/F



2014. júl. 28. 14:16
 1/7 anonim válasza:
ez a pár tulajdonság alapján, igen :)
2014. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha arcra tetszik, akkor nagyon is :)

16/l

2014. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Igazából nem tudom. :D Ha nem szimpatikus külsőre az alábbi tulajdonságokkal, lehet hogy nem kedvelném nem ismerve. Vagyis inkább nem akarnék semmit tőle. Szimpla barátság se. De ha ő keresne fel, megismerném, és belsőre rendben lenne, akkor lehet hogy éreznék valamit iránta idővel. Ám az is lehet, hogy csak barátomnak fogom tekinteni, semmi többnek. :)

De ezek szimpatikus tulajdonságok. Csak nem tudok a többiről, az összesről. Így megmondani sem tudom biztosra.

2014. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb mint én csak én 16 vagyok.
2014. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:c

Én is ugyanennyi kiló vagyok csak sokkal alacsonyabb. 167cm. :c És lány. Meg mondjuk 2 évvel fiatalabb. Elszomorítóak az adatok arányai.


Amúgy semmi baj nincs veled.

2014. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak azért írtam ki a kérdést, mert sokan mondták, hogy a lányok nem buknak az ilyen alkatú fiúkra!

Meg aztán hogy elvileg a lányokat nem érdekli a belső érték, csak a külső!

2014. júl. 28. 15:38
 7/7 anonim válasza:
3. vagyok. A külső is számít, persze. Ám ha egy tahó, bunkó ember vagy, akkor nem. Volt iskolámban is volt egy srác, aki nekem is bejött. De az undoksága miatt nem igazán kedveltem, és megvolt róla a véleményem rendesen.
2014. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!