Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket érdekelne? [Lányoknak]

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekelne? [Lányoknak]

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki nagyon tetszik.Nemrég votam thaiföldön,és hoztam neki egy karkötőt,ajándékba.Teknőse(i) van(nak) és ez alapján a karkötőn is azok vannak.Nem szeretném neki csakúgy odaadni,hogy tessék,ezt hoztam neked.Azt gondolom,hogy írok neki egy levelet,majd körbeégetem,és nem írom rá a nevem,hanem álnéven írok neki,majd ilyen ,,titokzatosan" írogatok neki továbbra is,majd vmelyik levélnél megmondom,hogy jöjjön ide és ide,ott megtudja ki vagyok,a helyen lesz 1 levél,amiben az áll,hogy forulj jobbra és akkor leszek ott én,virággal a kezemben.Tudom,melyik a szekrénye,és be tudom csúsztatni. Jó terv?

[Kort is írjatok légyszi.]

13/F


2011. jan. 12. 16:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik :)

SZerintem még romantikus is.:D

18L

2011. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit körülményes vagy, de lehet hogy azért gondolom, mert 10 évvel idősebb vagyok nálad. Az ötlet egyébként aranyos.

Viszont szerintem rosszul is elsülhet a dolog. Mivel az ajándék küldője ismeretlen, és ráadásul így csalod szegény lányt valahová lehet, hogy megijeszted és nem fog elmenni. De te tudod...

2011. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
szerintem személyesen kellene oda adnod nem nagyon szeretik a lányok a titokzatoságot
2011. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos ötlet,én értékelném romantikus:)
2011. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes vagy...szerintem nem jön be de hajtrá...;)
2011. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Cak nehogy tovább bonyolítsd azzal, hogy 5-en álltok majd ott virággal a kezetekben! :)
2011. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi.Az utolsó részt nem nagyon gondoltam még ki,de köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 12. 16:17
 8/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:12


13 évesen milyen legyen?:) És ezen mi gyerekes?

Hallod te nagyon elvagy tévedve.

Attól, hogy a mai világban már nem tudnak udvarolni a 14 éves kis műmájer emos b.uzi gyerekek, és már egyből szexet követelnek attól még léteznek normális ifjak is!


A másik , szerintem inkább suliba kérd meg, hogy jöjjön ide meg oda. Ne sulin kívűl. VAgy max az udvaron.

És szerintem jó ötletnek hangzik.

2011. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyerekes szerintem,meg is lepődtem,hogy egy ilyen fiatalka fiú fejéből ,hogy pattanhatott ki:)

Jó dolog,hogy nem vagy sablonos és teszel is azért,hogy összehozz egy kapcsolatot,nem csak"jó a segged,táncolunk"féle dumával jössz...mint a korodbeli fiúk álltalában.:)

2011. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
tök jó hogy vannak ilyen fiúk akik ilyeneken gondolkoznak :) hajrááá tutii tettszeni gof neki :) tök romantikus :):):)
2011. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!