Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elolvadok egy helyes srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvadok egy helyes srác mellett, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy tanfolyamtársam, aki szexuálisan nagyon vonzó számomra. Ha pármunka van, és vele kell lennem, nem tudok ránézni, kerülöm a pillantását, zavarban vagyok. Mit tegyek,hogy ez ne legyen így?

Nem tudom, van-e párja, de nem akarok kikezdeni vele, mert nem is ismerem (bár okos és kedves), meg én alapból annak a híve vagyok, hogy kezdeményezzen csak a pasi, mert én túl félénk vagyok.

A tanci szerint jól tudunk egymással beszélgetni.

18L 20F


2014. júl. 28. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehat van egy srac aki minden szempontból tökéletes neked de te a kisujjadat nem mozdítanad hogy észrevegyen...aztán majd sírsz ha lenyúlja egy "ribi" aki mer tenni a boldogságáért.



Amúgy meg kerüld el ha ennyire nem bírod mellette.

2014. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy összeillenénk, annyira nem ismerem.

Elkerülni nem tudom, nem lehet.

2014. júl. 28. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Szemez vele. Menjetek el beszélgetni valami - pl, tanulmányi) indokkal! ...
2014. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
atyagatya.. ha én lennék olyan helyzetbe az én kiszemeltemmel, mint te a tiéddel, egy szavam se lenne:D Ne legyél már ilyen kis tutyi mutyi komolyan :) ..csak ösztökélni szeretnélek arra, hogy beszélgess vele, és ne félj hiszen gondolj már bele: Egy osztályba jártok, pármunkában is együtt dolgoztok...szóval mindennap látod, és még remek alkalmaid is vannak arra hogy szóba elegyedj vele (és a téma nem csak a lecke meg sulis dolgok lehetnek!). Te komolyan elakarod ezt szalasztani? óriási lehetőség ez számodra szerintem,csak te nem veszed észre.Ez esély hogy bizonyíts magadnak és ki tudja, akár ebből még lehet is valami
2014. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
előző vagyok: Ja és sok sikert :)
2014. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen, ahogy az lenni szokott, kiderült, hogy van barátnője. De nem baj, nem estem belé, nem lesz olyan "felejthetetlen".
2014. aug. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!