Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, voltatok már úgy, hogy azt vártátok, hogy lefogyjon a nő?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel együtt járok edzésre. Ő sportos, izmos, én azért járok, hogy lefogyjak. Kezdettől fogval szimpatikusak voltunk egymásnak, sok ölelgetés, flörtölés ment. Mindig elmondta, hogy nagyon drukkol, hogy elérjem a célomat (a fogyást), rendszeresen dícsér, amikor ismét látszik, hogy fogytam valamennyit. Mind a ketten tudjuk, hogy simán lefeküdnénk egymással, de ő mintha várna valamire.

Lehetséges, hogy arra vár, hogy én lefogyjak, mert úgy mégiscsak jobb? Vagy ha tetszik valaki, nektek mindegy, hogy egy kicsit hurkás?


2014. júl. 28. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

én pont a telt lányokat szeretem :) nem várnék, hogy lefogyjon :) de persze csak az ideális belső mellett...

nem lehet, hogy fél kezdeményezni, mert ő nem csak szexet akar és te azt hinnéd?


21F

2014. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Hát lehet hogy arra vár,hogy kicsit lefogyj.

de lehet hogy van neki valaki más és a veled való flört csak olyan unalomüzés volt.

2014. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tuti nem a fogyásodra vár.. :DD

Ha így tetszel neki, valószínű, hogy az edző termen kívül is kéne program, hogy jobban megismerjétek egymást, nem csak a szex körül járhatnak a gondolatai, lehet lenyűgözte a kitartásod, elszántságod, és igazán meg akar ismerni...

:))

2014. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. :) furcsa, mert dumában elég merész (kicsit béna is, hogy elég sokat nyomat különféle szexuális témájú viccelődéseket), de tettekben meg elég félénk, kivéve az ölelgetéseket, meg néha megpaskolja a fenekem. + csomószor elmondja, hogy hú mit csinálna velem az ágyban, de aztán nem történik semmi. elég fura. mondjuk ezek miatt tényleg azt gondoltam, hogy csak a szexre megy, csak ahhoz képest pedig nem csinál semmit. teljesen összezavar egyébként.


2. ez is egy opció, abszolút lehetséges. (sajnos) :(

2014. júl. 28. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

A nők és az ő gondolatviláguk... ratyi a gyerek, nem vágod?

Amit te flörtnek gondolsz az nem más mint szimpla barátnői támogatás te okos.

2014. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kerida ***** válasza:
92%
Biztos, hogy nem. Én is jártam edzőterembe és ott is volt egy molett lány, aki pár hét után össze is jött az egyik izompacsirtával... ha beléd van esve nem a plusz kilóid tartják vissza.
2014. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3. a személyiségemet valóban dícsérte már, meg mondta, hogy tényleg nyugtató hatással vagyok rá (mindig észreveszem, amikor kicsit rosszabb kedve van és olyankor akkora ingerenciám van, hogy átöleljem, hogy meg is teszem, én ilyen ölelgetős típus vagyok, és mondta, hogy tudja, hogy érzékeny vagyok az ilyesmire, mert ilyen a lelkem) szóval a viccelődéseken kívül olyan szépeket mond...és mégis fura. :)
2014. júl. 28. 15:47
 8/13 A kérdező kommentje:

5. eléggé mellélőttél, de nem baj, ilyen is van.



6. ok, akkor nem tudom. most csak pár hét múlva fogunk találkozni, mondta, hogy ha nappal mégse jönne össze, akkor majd éjjel játszunk. de ez is olyan csipkelődés volt.

2014. júl. 28. 15:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Látod így teljesen más a gyerek fekvése, mindig a lényeget hagyjátok ki a kérdésből, de te legalább szépítettél kérdező egy kommentel..


Így már azt látom, hogy egy gyúrós borsóagyú, és csak flörtölget veled, jó formán haveri szinten, igazi hang ember, és semmi több...

Sajnos Te célzásnak vetted, de így biztosra mondom, hogy ez csak szórakozgat veled, mert éppen neki akkor megfelel..

2014. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. ok, köszi, de melyik megnyilvánulásból lehet ezt leszűrni? vagy úgy általában? (sajnos béna vagyok én ehhez). nem izomagy egyébként, nem edzőteremről van szó.
2014. júl. 28. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!