Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisülhet-e valami rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisülhet-e valami rossz abból, hogy az egyik fiúbarátom, akit csak neten keresztül ismerek eljön hozzám pár napra? Voltatok már hasonló helyzetben? 18L

Figyelt kérdés

Megismertem neten keresztül egy fiút,akivel teljesen egy hullámhosszon vagyunk,nagyon jól kijövünk és barátok lettünk.

Ő más országban lakik,és szóba jött egyszer, hogy valahogyan találkozhatnánk egyszer, és mivel most szünet van, meghívtam ide pár napra. Anyukám is beleegyezett,mivel vele élek.De ez még nem biztos.

Így jobban belegondolva viszont eléggé fura,mert azért mégiscsak nem láttam őt soha, nem tudom hogyan viselkedik,megbízhatok-e benne teljes mértékben.

Ez idő alatt rendesnek ismertem meg,de kicsit bennem van a félsz...bár lehet nem kéne tartanom semmitől,és jól is elsülhet?!

Egyébként ebbe a kategóriába raktam fel a kérdést, de nem lenne köztünk 'szerelem,szex' tudjuk jól,hogy egy ország választ el minket,ezért teljesen baráti alapon álltunk hozzá a dolgokhoz.

Ti mit gondoltok?Ő 20 éves én 18


2014. jún. 23. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes egy jó kufircot félredobni:D
2014. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem pozitív és negatív élményeim is vannak :D a negatív az gyk-s sztori...


a pozitív meg fb-s, 3,5 éve tart :)

2014. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akinek vannak élményei a témával kapcsolatban, kifejtheti bővebben is:)

Fura nekem is a helyzet,mert jóformán fiúbarátom nem is igazán volt eddig xD

Amúgy milyen már,hogy baráttal 'kufircolni' xD (1.)

2014. jún. 23. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem sok külföldi csaj ismerősöm van az internetről, és mindegyiket elcsábítanám egy pásztorórára ha lehetne, sz'al abból ne indulj ki hogy "külföldi" meg "barát". A pasik nagyon nagy része ha teheti, akkor fog is dugni.
2014. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát pedig egyáltalán nem ilyennek ismertem, a szex szóba sem jött még xD

Na meglátjuk,mi sül ki belőle.

Visszatérve az eredeti kérdéshez,ezen kívül semmi más 'veszélye'nincs?

2014. jún. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!