Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, fiú havernak, barátnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, fiú havernak, barátnak engedtétek már meg h megfogja a melleitek esetleg meg is mutattátok ha kérte? (közeli fiú barátra, haverra gondolok)

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon bosszantó, hogy van jó barátod?

Feltétlen el kell rontani?

2014. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nincs! Ez saját tapasztalat több oldalról is! Ha ennyire jóban vagy a lánnyal akkor kezdeményezz de ne igy
2014. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aladar12 ***** válasza:
erre annyit mondok, hogy egy csajt 6-7 éve ismertem és jó kapcsolatunk volt, kb mindenről tudtunk beszélgetni. egyszer volt, hogy előttem öltözött át (vagyis csak melltartót cserélt csak egy bugyi volt még rajta). nekem háttal volt és még nekem is hátat kellett fordítanom. én meglestem a fenekét közben mondjuk, de a legtöbb csaj még ennyit se igazán enged.
2014. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te aladár!

én az 1-es vagyok, és kíváncsi lennék a történet végére is, hogy most velem értesz egyet vagy csak úgy meséltél valamit...

Barátok voltatok, kilested a fenekét és?

mi lett?

2014. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ennek egy technikája. Meg persze jó duma és/vagy kinézet kell hozzá, de kivitelezhető. Kétszer is jött össze nekem így csaj.
2014. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer már engedtem, még gimibe egy felelsz vagy mersz okán.
2014. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aladar12 ***** válasza:

egyet is értek veled, meg csak írtam is.

igen kilestem a fenekét és ennyi. tudja, hogy mindig megnézem, mert csomószor cicanaciban/pic.sanaciba flangál és sokszor mondom neki, hogy jó a segge.

a történet olyan 4-5 hónapja történt, egy hónapja (mivel mindketten dolgozunk) nem beszéltem vele.

2014. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!