Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesen engedtétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen engedtétek meg a barátotoknak h csokolòzás közben megfogja a feneteket?

Figyelt kérdés
A járásotoktòl kezdve mikor ès hàny évesen?
2012. júl. 20. 22:54
 1/9 Hole Hunter ***** válasza:
24%

Asszem, ha az én barátom csókolózás közben megfogta volna a fenekem, olyat vertem volna az arcába, h nem marad foga...

Üdv. 44/F

2012. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hat csókolózás közbe kb 1 hónap után fogtam meg a barátnőm fenekét, és akkor 16 éves volt. De már elötte is volt, hogy megpaskolgattam, de most markolászásról beszélek :)
2012. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
*feneketeket BOCS
2012. júl. 20. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm tegnap, 32 évesen engedte először, hogy megfogjam a fenekét. Igaz, még csak két napja járunk :)
2012. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én azt hittem ha csók van már lehet fogni a feneket is :)

Bár ha ez nem így van, az sok mindent megmagyaráz...

2012. júl. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Name Nemá válasza:

Kilenc voltam... ( Ő 14... ) :D

Másfél évet várattam rá, de kénytelen voltam engedni, mert el akart hagyni... :(

2012. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Én 17 vagyok a csajom 15. Már az első csóknál simogattam a fenekét, a másodiknál a mellét is. Én vagyok az első barátja. Ha férfiként viselkedsz vele (azaz úgy gondolod, hogy a csaj a szerencsés, hogy veled lehet) megteheted vele, amit szeretnél. Tudd, hogy a fenéksimogatást, stb. ő is élvezi, akárcsak te!
2012. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
12, de am nem jártunk... Csak szülinapja volt!
2012. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
15 évesen, első találkozáskor, már amikor köszöntünk ölelésnel is megfogta, csóknál meg már markolaszta. A fiu 18 volt akkor
2019. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!