Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet van valakije, vagy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet van valakije, vagy jó neki egyedül?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a szüleim elváltak kb 7 éves lehettem. Azóta anyumnak nem volt senkije. Többször is rákérdeztem hogy miért nem kell neki pasi azt mondta jó neki egyedül. Ahhoz képest hogy mindjárt 49 elég jól tartja magát. Igaz csak munka és haza + néha kimegy egyet beszélgetni a barátnőivel és annyi. Már arra is gondoltam hogy (lehet) ön kielégít magának. Vagy ilyen korban már nem vonzódnak a Nők senkihez? Mert pl anyum totál elítél minden pasit..

2014. júl. 28. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
"anyum totál elítél minden pasit" Attól eltekintve, hogy ez egy gyerekes dolog, akkor nyilván nincs senkije. És nem hiszem, hogy a másik nemhez kezdett volna el vonzódni.
2014. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet sokat csalódott, és ezekbe beleunt, és kialakította az ő kényelmes életét amibe nem fér bele egy kapcsolat, úgy érzi egyedül jobb...

Őt is meg lehet érteni, valószínűleg annyi rossz kapcsolatról tud élete során, hogy félti a kettőtök nyugodt életét egy idegennek megmutatni....

2014. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. júl. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!