Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavaly augusztus 5én beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly augusztus 5én beleszerettem egy lányba és elkövettem azt a hibát h 6án összejöttem massal. Ez már egy éve volt de nem tudok szabadulni az érzéstől. Még mindig szeretem a lányt de hallani sem akar rólam és ráadasul van valakije. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akárhányszor felhozzák akárcsak a nevét elkap az ideg.

2014. júl. 22. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz szababulni az érzéstől, mert folyamatosan táplálod iránta.


Ha nem törődnél vele, még gondolatban sem, rég túl lennél rajta.

2014. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van de mindenről ő jut eszembe
2014. júl. 22. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért jöttél össze mással?
2014. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért mert telebeszélték a fejem olyanokkal h nem erdemel meg es hogy egy lotyó meg hasonlok a masik lany is termeszetesen ezt mondta
2014. júl. 22. 21:38
 5/5 anonim válasza:

4 évig néztük egymást a párommal biztos távolból. Mint később kiderült ő is szeretett csak nem mertünk lépni az ügyben.

Egyik legjobb pillanatomnak tartom mikor rászántam magam hogy elhívom valahová. Már három éve együtt vagyunk.

Lehet mondani bármit, de ha megpróbálod max nem jön össze, így meg téped magad. Nekem sikerült.


A legjobbakat!

2014. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!