Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül én vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül én vettem észre, hogy az embereket egyre inkább hidegen hagyja az, ha a másiknak van valakije (barátja/barátnője)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ja. Hidegen hagyják, hogy én lenni akarok nekik. :D
2012. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
sosem érdekelt:D:D aki kell azt megszerzem és kész:D
2012. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

jah, nekem is most 2 ilyen tapló is írogat itt....

mondtam nekik már bunkón és kedvesen is, hogy VAN BARÁTOM... erre ilyen válaszokat kapok:


"Az üzenet szövege: VAnnak nők akikért érdemes küzdni, szerintem te is nagyon jó csaj lehetsz csak nehezen adod magad :)"


nem nehezen adom magam, hanem van barátom akit szeretek :@@ olyan nehéz ezt felfogni??? aztán csodálkoznak, ha a nők kerülik őket..

2012. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
2. vagyok, természetesen nem tapló és paraszt módon...csak ha látok rá esélyt vagy a másik fél is hajlandó a dolgokra:)
2012. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyedül te vetted észre.
2012. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha egyszer semmi esélyt nem mutatunk nekik, sőt félreérthetetlenül megmondjuk, hogy van barátom/barátnőm, akkor miért kell tovább nyomulni?
2012. szept. 5. 00:30
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
az egész élet egy nagy nyomulás. Mindenki mindig mindenhol nyomul, konfliktust keres. talál. puff
2012. szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is idegesít. Vannak ilyen idióták. Őket szerintem mások előtt ki kell osztani és akkor majd megtanulják.
2012. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Talán mert sok a laza kapcsolat, amit a résztvevők sem biztos, hogy komolyan vesznek.

Bár egy kategorikus elutasításnál én sem értem, miért kell tovább erősködni. Még a feltételezés is sértene, hogy elhagynám/megcsalnám a barátomat. De ilyennel nem nagyon találkoztam még. Inkább az volt a gyakoribb, hogy párkapcsolatban lévő kezdeményezett, nyomult, amikor egyedülálló voltam. Ezzel meg is mutatta, mennyire komoly az ő kapcsolata.

2012. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 milyen ***** válasza:
Hallottam egy mondást, hogy csak az a nő foglalt akin fekszenek. Sok pasi ezt komolyan is gondolja!
2012. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!