Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha büszke vagyok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha büszke vagyok arra, hogy szombaton rengeteg nővel "voltam"?

Figyelt kérdés

Nem úgy értve, de több kép is készült, és egyikre sem emlékszek...állítólag meg is csöcsörésztem őket...

És az a kemény hogy nem lettem összeverve, szerintetek ez minek köszönhető?...:D



2014. júl. 28. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát te valami rendkívüli egyén lehetsz! Kekszet neked!
2014. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert pont r.ibancokat fogtál ki.:)
2014. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RootedRainbow ***** válasza:

Szóval te voltál az?! A Judit pasija szét akar szedni, de a Gabinak nem mondtam el...


Kriszta

2014. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát ha te erre vagy büszke...

nekem nem baj, a te dolgod

2014. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Regisztrátor ***** válasza:
Ha szombaton a szülinapod volt, és a családdal töltötted, ahol rengeteg a nő (dédnagymama, nagymama, anya, keresztanya, unokatestvérek, nővér, húg, szomszédasszony, feleség/barátnő) és ebből az egyiket megcsöcsörészted ( na jó, legyen épp a barátnőd) akkor is gáz, ha nem emlékszel semmire, annyira be voltál nyomva.
2014. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfogtál két mellet részegen amire alig emlékszel? Háááát nem tudom, de szerintem a többségünk arra lenne büszke ha idézőjel nélkül volt velük :DDDD
2014. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fényember ***** válasza:
Ha a sixty-n voltál hatvanba...a helyedben nem büszkélkednék ezekkel! ;)
2014. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a 6-os megmondta... :DD

Minek köszönhető?

Egy részeg dÖg voltál, és nem volt szívük a csajoknak jól megmogyorózni, gondolták mára kialszod...

de nem itt vagy és hirdeted...

2014. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem voltál te egyel sem, kishaver!

Egy lányt megcsöcsörésztél, és erre vágsz itt fel?

A többi meg szóba állt veled (esetleg)...

Nem csodálom hogy ezt újságnak könyveled el!

Arra vagy büszke, hogy nem emlékszel semmire, vagy arra, hogy takony részegen normálisabb beszélgető-partner vagy mint józanul?

Szánalmas vagy!

2014. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!