Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők észreveszik, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők észreveszik, ha nem feltűnően nézik meg őket?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy ha diszkréten nézek meg egy lányt, nem túl közelről, vagy szemből, akkor azt észreveheti e? Nem szeretem, ha észreveszik, hogy nézem őket. Azt mondják a nőknek nem jó a térlátása. Ez igaz?

2014. júl. 28. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindig
2014. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De általában igen?
2014. júl. 28. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a f... Mi? :D ki hazudott neked ekkorát?

Inkább megérzésről van szó, és igen, észre lehet venni, ha mustrálod őket. Tudod, hatodik érzék, vagy ilyesmi. De ez a férfiakra is igaz.

2014. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen a legtöbb szemtengely ferdüléses, vagy csak kotorász mint egy vakondok...
2014. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz vak nőkkel.
2014. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én addig észre se vettem mennyien néznek meg, amíg valaki fel nem hívta rá a figyelmem. nem szoktam figyelni ki néz meg, de ha olyan kedvem van nyitott szemmel járok és olyankor bizony észreveszem
2014. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bakker:)

Van hatodik érzékünk, tutira kiszúrjuk ha valaki néz. A térlátásról meg annyit, hogy valóban jobb a férfiaknak, viszont a nők sokkal nagyobb szögben érzékelnek mint a férfiak, épp ezért olyan kevés az oldalirányú autóbaleset nálunk.

2014. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amire ti azt hiszitek hogy nem feltűnő.... :D
2014. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!