Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meghódítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani a feltűnően szép lányokat/nőket?

Figyelt kérdés
Mivel lehet meghatni azokat a nőket akiket minden férfi körbeudvarol?
2014. júl. 11. 03:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajátos humorral, amihez elengedhetetlen az intelligencia. Az átlagos poénok kedvszegők, csak kedvességből nevetek rajtuk. Nem mondom, hogy hű de jó csaj vagyok, de tudom egy-két ismerősömről, hogy örülne nekem. De persze az, hogy valaki szép, nem garantálja, hogy igényes is. Lehet, hogy a leghelyesebb tetszik meg neki, az, amelyiknek ilyen-olyan mosolya van, de szerintem a legtöbb lányt a sajátossággal lehet megfogni.

L22

2014. júl. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én elég csúnyácska fiú vagyok..akkor is ér a humor? vagy így esélyem sincs?
2014. júl. 11. 03:46
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Jaj már te is tudodo csúnya fiú hogy csakis lóvéval ez mióta világ a világ igy van
2014. júl. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Slusszkulccsal
2014. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. Ezzel csak az a probléma, hogy nem minden intelligens embernek van jó humorérzéke.
2014. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen az a feltűnően szép lány. Ha butácska, no problem, villantasz egy kis luxust és máris van esélyed. Ha csúnyácska vagy, akkor mindegy, semmiképp sem lesz esélyed.


Ha szép és okos is, akkor a slusszkulcs meg a drága ruha nem lesz elég, neked is értelmesnek, humorosnak kell lenned. Így esetleg szóba áll veled, de ha nem tetszel neki külsőre, akkor a fenti körítéssel max annyit érsz el, h nem bunkón, hanem kulturáltan fog lepattintani.

2014. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, h mki a magához illők között keresgél. a feltűnően szép lány először a feltűnően jóképű pasik között fog nézelődni, hiszen megteheti.
2014. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj, már megint jöttök ezzel a pénzmániával. A férfiak is mind a nagy mellekre mennek ezek szerint?

Egyébként első vagyok.

Oké, hogy nem minden intelligens embernek van jó humora, de a humorhoz elengedhetetlen, hogy jó eszed legyen.

Amúgy meg ki tudja, mit jelent nálad a csúnyácska... Én tök ritkán látok csúnya embereket. És igen, akkor is van esélyed, ha csúnya vagy. Lepontozhattok, de lányként szerintem ezt jobban tudom, mint azok a férfiak, akik szerint kilóra meg kell vásárolni a nőket.

L22

2014. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!