Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért helyezik a "kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért helyezik a "kedves, normális" srácok előtérbe a szexet?

Figyelt kérdés
Kérdéseknél meg válaszoknál is mindig jönnek ezek a rendes fiúk, panaszkodnak, hogy a lányok csak a menő fiúkat veszik észre, akik csak megdugni akarják őket, közben a 2-3. mondatnál jön a vallomás, hogy hát ők még szüzek... Ezt miért kell külön kiemelni? Mindenki magasról tenne rá amúgy, de ők ezt központi helyre teszik, mikor ők "komoly kapcsolatra", meg "lelki társra" vágynak. Nem tudom más hogy van vele, de számomra ebből pont az jön le, hogy irigyek, hogy még nem jutottak nőhöz, de nem pont a mély érzelmek miatt... Ráadásul az úgymond "menő bunkók" fölé helyezik magukat, pedig ezek alapján semmivel sem jobbak.
2014. júl. 29. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindenki akar dugni. Am szűz wok.
2014. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én nem vok szuz de duduznék
2014. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De miért kell AZONNAL kiemelni?
2014. júl. 29. 15:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert hiányzik nekik mind a két dolog, de jobban hangzik, ha csak a lelki társat hiányolják.

Dugni meg akar mindenki. Pont.

2014. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Amúgy meséltem már, hogy még nem voltam nővel?
2014. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát mert így akarják felhívni magukra a figyelmet és nyomatékosítani, hogy ők normális srácok. (Pedig pont nem: D)
2014. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Ők azok, akik ha nőhöz jutnának, akkor már nem lennének normálisak. Csak megpróbálkoznak a normálissal, hátha akkor nőhöz jutnak.
2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktam hamar szóba hozni a témát.

de nekem is fontos. egészséges férfi vagyok, egészséges vágyakkal. és ha van egy szép barátnőm, természetes, hogy megkívánom ;)

23F

2014. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én leszarom az egész kérdéskört.
2014. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy működik, hogy ezzel, hogy tudatosítom ezt a tényt bennük (mellesleg nem sűrűn szoktam ilyet mondani egy nőnek), így később nem fogja őket csalódás érni, hogy nincs tapasztalatom. Volt, hogy félreértette valaki a "nem volt még senkim" mondatot, azt hitte, attól még szexuálisan tapasztalt vagyok.
2014. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!