Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakolták a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolták a barátomat, tanácsok?

Figyelt kérdés

Megerőszakolták a legjobb lány barátomat és nagyon magába zuhant /amit teljesen megértek..az élmény,plusz a rendőrségre, a bíróságra járás stb../. Hogyan tudnék rajta segíteni? Mióta az eszünket tudjuk barátok vagyunk, viszont mióta megtörtént a dolog, senkivel nem beszél, a szobájában a nap 24 órájában, nem válaszol a telefon hívásokra se az üzenetekre.A szülei se tudnak vele beszélni mert velük se akar beszélni semmiről.

Hogyan tudnám elfelejtetni vele a történteket, vagy legalább ha elfeledtetni nem is akkor jobb kedvre deríteni , hogy ne legyen így begubózva. A szülei is kerestek már engem, hogy úgymond én vagyok az "utolsó mentsváruk" mert tudják, hogy én ismerem a világon legjobban őt. Kétszer is voltam náluk. Először a szobájába se engedett be, beszéltem hozzá a csukott ajtón keresztül de semmi válasz. Másodszor már kinyitotta az ajtót de csak nézett le a földre rám se nézett és csak némán ült az ágyán. El telt 2 hét és most pénteken újra megfogok próbálni vele beszélni.

Egyedül lesz otthon mivel a szüleinek el kell menni 1 temetésre és nem szeretném ha egyedül lenne, mert félek valami rosszat fog magával tenni..

Pár jó tanács nagyon jól jönne most, hogy mit tegyek,miket mondjak neki!


2014. júl. 29. 21:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
erre nincs jó tanács , sajnos
2014. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Nemtudsz semmit se mondani,csak mellette lenni.Mond meg neki hogy te mellette vagy.
2014. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Mondd meg neki, hogy rád számíthat, leszel a lelki társa, nyugodtan tárulkozzon ki, te nem fogod elmondani senkinek sem! Főzzél neki valami finom kaját, ami a kedvence! Ez szerintem segítene neki az oldódásban!
2014. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 lpeter87 ***** válasza:
Hát szerintem te csak annyit tehetsz, hogy legyél neki mindig ott, az első lépést neki kell meg tenni.
2014. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Istenem :'( Hivo a lany?
2014. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

húhh.. nehéz ügy, nem irigylem

a történtekre semmiképpen ne emlékeztesd, légy vele kedves, türelmes,megértő, pl. eleveníts fel vicces régi történetet ketőtökkel,v amire szívesen emlékszetek, igazándiból nem igazán tudsz mit csinálni, idő kell neki h lerendezze magában a dolgot, csak éreztesd vele h sokan mellette álltok és szeretitek őt

több ötletem nekem sincs!

Azért remélem sikerül majd felvidítani, elég durva amit leírtál!

2014. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Ne csinálj vagy mondj semmit.Menj át ülj le mellé és öleld át.Ennyi.Tudom, hogy mindketten lányok vagytok és normál esetben legjobb fiúbarátot javasolnék akinek a vállán sírhat, de egy ilyen trauma után lehet, hogy ez csak még mélyebbre lökné.

Ha nem mond, vagy csinál semmit, csak nem lök el már az is haladás lesz.Fõleg, hogy ezek után szinte biztos, hogy ha te beszélsz neki arról ami történt csak sót szórsz a sebére.

Azért remélem mihamarabb felépül.

2014. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

legyél neki mindig ott, a közelben! Nem a szobájában, de a közelben. Ez fontos tudat neki, hogy valaki ott van.

És ha lány vagy, öleld meg! Hátha jólesik neki!

2014. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz csinalni. Csak legyel neki ott. Mindig. Es ne vegyen kest a kezebe.
2014. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

De hogy erőszakolták meg?


Részegen összefeküdt valakivel egy buliban és az volt az "erőszak"?


Vagy komolyan leteperték, lefogták, belé hatoltak az akarata ellenére, stb?

2014. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!