Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell folyton mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell folyton mindenkinek eszembe juttatnia az exemet?

Figyelt kérdés
Mióta szakítottunk,amúgy is nehezen teszem túl rajta magamat, és ezt mindenki jól tudja körülöttem, de ahogy elnézem a barátaimon kívül senki nem fogja fel. A családom folyton eszembe juttatja. Folyton kérdezik hogy mi van vele hogy van. Érdekli a halált, minden egyes alkalommal elmondom nekik, hogy letiltottam, nem beszélek vele és nem is érdekel, de mintha direkt nem hagynák hogy elfelejtsem, folyton kérdezgetik. Az egész családom. Miért?
2014. júl. 30. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

mert őket nem érinti úgy ez ,mint téged

simán kíváncsiak és ezek szerint kissé érzéketlenek

mond meg nekik határozottan,hogy ezek a kérdések neked fájnak és jó lenne ha nem tépegetnék fel a sebeidet ill vájkálnának bennük

2014. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire volt neked fontos a lány, úgy értem, hogy a családnak mennyire volt része. Ha kedvelték őt, biztos azért kérdik. Meg gondolom nem értik, hogy miért lett vége. Ez gyakran előfordul. Ettől függetlenül valóban mondd el nekik azt, hogy neked ez őszintén fáj, és hogy minden egyes kérdéssel csak olajat tesznek a tűzre. És hogy most még nem tudsz erről beszélni.
2014. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tökre megértem, nekem is állandóan felhozták. Meg hogy már több mint 2 éve nincs azóta senkim, amit nem is bánok egyébként, de már rég túl vagyok rajt, még most is megkérdezik, hogy na mi van vele, de még nagyszülők is, akikkel ritkán találkozom.. velük csak egyszer találkozott, és nem is volt alkalmuk nagyon megismerni, de volt akinek nem lett olyan szimpatikus, de még mindig megkérdezi mi van vele.

Szerintem ez csak azért van mert érdeklődnek, hogy hogy vagy, hogyan alakul az életed, van-e valakid, és sokszor ezek az életkorral járnak együtt. Ha lesz majd valaki más, akkor meg róla fognak kérdezősködni, ez ilyen.

Meg kell nekik mondani, hogy nem tudod mi van vele, de nem is érdekel, és ne hozzák fel többet. Persze nálunk még ezután is volt, hogy feljött, és ha hevesen tiltakoztam akkor meg az volt a baj, hogy mi az talán összevesztem vele, mondom nem, csak nem érdekel és nem akarok róla hallani.. egy idő után azért belátják hogy oké, nincs mit kérdezni, dehát érdekli őket mi van veled..

2014. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyjából velem is ez van, mint amit a #3 leírt, mindig kérdezik, mindig elmagyarázom hogy nem tudom, nem is akarom tudni, nem beszélek vele, és próbálok túllenni rajta, de nem akarom megmondani mindenkinek hogy száljanak már le erről vagy ilyesmi, mert senkit nem akarok megbántani, én is tudom hogy törődés beszél belőlük, csak nem tudom... mikor a tesóm ment szét a párjával egy hosszú kapcsolat után, én direkt figyeltem rá hogy ne hozzam fel neki, aztán amikor úgy érezte akkor szívesen meghallgattam. de valahogy erre senki nem gondol most hogy velem van ez
2014. júl. 31. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!