Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire vagytok sikeresek a fiúknál?

Figyelt kérdés
Milyennek tartjátok magatokat? Min változtatnátok?

2014. júl. 30. 03:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

én úgy vagyok szép és tökéletes ahogy vagyok :D és mások is ezt mondják :)

amin változtatnék az max hogy gyorsabban nőjön a hajam :)

Na meg hogy sport közben ne fájjon a hátam mert nagyok a melleim de nem kéne kisebb

(privit nem kérek van pasim és nem vagyok kiváncsi senkire se..)

20/L

2014. júl. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
ja és sikeres vagyok vagyis voltam mert most van párom de nem győztem elhajtani a fiúkat :)
2014. júl. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
ha kisebb lenne a farkam, biztosan sikeresebb lennék a fiúknál :3 19FL
2014. júl. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
na jó, tegye fel a kezét, ki az az állat, aki ráírt volna az első válaszolóra, ilyen bemutatkozó után
2014. júl. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

első vagyok...mi a baj velem? Az hogy nem vagyok álszent?!

Már ne is haragudj de beképzelt sem vagyok csak válaszoltam hogy magamon semmit már az is baj ha valaki elégedett magával?!?!

2014. júl. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj veled. :) Csak néhány srácnak fáj látni ezt. Főleg, ha gondjuk van magukkal. Srác vagyok én is, de semmi gond a válasszal. Köszi!
2014. júl. 30. 04:07
 7/14 anonim ***** válasza:

nem baj, ha elégedett vagy magaddal, viszont igen nagy az arcod

de úgy tűnik, ez a többeknek bejön, tehát minden rendben

2014. júl. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sikeres vagyok náluk úgy általánosságban, mindig is az voltam (csak kamasz koromban nem mindig annál az egynél, akinél akartam). Elég egy péntek/szombat este végigmennem egy mozgalmasabb, élettel teli helyen, és máris tapadnak 10-esével (mondjuk ezek csak szexet akarnak többnyire szerintem), és ha élénkebb társasági életet élek éppen, akkor olyan is akad mindig, aki kapcsolatot akar. Nem tulajdonítok ennek nagy jelentőséget, szerintem egy átlagos lányra is sokan hajtanak, ha kimozdul otthonról, és elég szociális.

Egyébként szerelem által fűtött párkapcsolatban élek immáron egy éve.


Magammal nem vagyok megelégedve, csiszolnék sok dolgon külső és belső terén is. Türelmesebb, nyugodtabb szeretnék lenni, le kellene szoknom arról, hogy mindent magamra veszek, és ezért ágyúval lövök verébre folyamatosan, és feleslegesen idegesítem magam. Nem szeretnék hirtelen haragú lenni, mert ezzel bántom a szeretteimet. Lusta és kényelmes is vagyok, szeretnék szorgalmasabb lenni.

Ezeken mindenképp változtatni szeretnék.

Külső terén meg annyi, hogy "vastagabb", izmosabb, kicsit kerekebb szeretnék lenni, de ezen is rajta vagyok már. :)

2014. júl. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
engem egy idő után megutálnak a fiúk, de nem tudtam még rájönni, hogy miért. mindegyik aranyosan 'kezd', majd egy idő után eltűnnek. pedig normális vagyok, okos, meg nem hisztizek, és mégis. már kezd idegesíteni :(
2014. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, kösz a kérdést, úgyis pont depis vagyok miatta! :D
2014. aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!