Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna titeket, ha a barátnőtök sokat betegeskedik?

Figyelt kérdés

19 vagyok és nagyon sokszor beteg vagyok. Sajnos nem jó az egészségem, több betegségem is van, és hamar elkapok minden enyhe köhögős, vagy tüdőgyulladásos vírust is, mert le vagyok gyengülve mindig. Látszólag semmi bajom, csak sokat betegeskedem.

Taszító ez egy fiú számára?

Elvégre mindenki tudat alatt egészséges génnel rendelkező párt szeretne magának, nem egy nyeszlett génűt.:(


2014. júl. 30. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Engem egyáltalán nem zavarna. Nagyon szívesen ápolgatnék egy ilyen barátnőt. :)
2014. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van aki elfogadja, van aki nem.

Nálam ez nem kizáró ok egy kapcsolatban. Megszokod, az egyén tulajdonságait szereted, "jóban, rosszban".

2014. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2014. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bár nem vagyok fiú, de én is sokszor vagyok beteg, mégis szeret a barátom és nem panaszkodott még sose emiatt :)
2014. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha csak nem apróságokról van szó, enyhe allergia szintű dolgokról, a kapcsolat eleji fellángolás után szinte mindenkit zavarni fog. Még azt is, aki tagadja.
2014. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:( hát nem örülök neki, de nem tudok mit csinálni.
2014. júl. 30. 16:57
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Szia.

Ez akit taszít esetleg, az nem is szeret/ne...

Akkor minek az ilyen ember szerinted ?

2014. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem zavarna :)

Ahogy #1 is írta, szívesen ápolgatnék egy ilyen barátnőt ^^

Akit meg ez taszít... az bolond ember :D

2014. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, 12 éve voltam utoljára beteg, akkor is csak 1 napig, illetve másnap hajnalra elmúlt. Sportolok, sokat szadizom a testem, és sokat vagyok a természetben esőben-hóban is. Nem tudnék szerintem tartósan egy betegeskedő nővel járni, mert annyira nem illenénk össze. Nem tudom, hogyan lehetne áthidalni ezt a problémát, mert valós és nagy lenne, pedig olyan kis hülyeségnek tűnik így elsőre, és azt gondolná az ember, ezt az apróságot könnyen lehet hűséggel, kedvességgel, jó beszélőkével, stb.-vel ellensúlyozni. Közbe meg nem. Szóval szerintem olyan pasik között keresgélj, akik nem élnek a sportnak, illetve nem rajonganak a természetért! Sok ilyen is van, szóval azért nem dől össze a világ.
2014. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és csak a példa kedvéért: mostani barátnőm azzal győzött meg leginkább az első randinkon, hogy bejött velem fürödni egy mocskos bányatóba. :)
2014. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!