Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha annyira nem szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira nem szeretitek a könnyen kapható lányokat akkor miért hajtatok mégis a pun. Cijukra? Ellentmondásos kicsit!

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 9-es.

A pasik is szeretnének komoly kapcsolatot, csak nagyon sokszor belebotlik az ember olyan nőkbe, ahogy ti is pasikba, akiket megismernek és kiderül, hogy jesszus márja na ezzel sem költöznék össze.


Van amikor az ember túlvan 10 randin 10 ismerkedésen vagy ilyen alkalmikon mire talál egy olyat akire azt mondja hogy igen vele el tudom képzelni, mert nem csak a külseje hanem a belsője is szép. ----> és ez szintén igaz fordítva is a nőkre is.


De! Ha már adott a lehetőség, és úgysincs az embernek senkije akkor miért ne feküdhetne le vele?

2014. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Denissel teljesen egyet értek.
2014. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Van amikor az ember túlvan 10 randin 10 ismerkedésen"

Én olyan pasival még nem találkoztam, aki 10 ranit kibírt volna szex nélkül, legkésőbb a negyediken feljön a téma és ha nem vagyok rá nyitott, többet nem is nagyon próbálkoznak, de úgy értem, hozzámszólni sem:D

Ne gyere azzal, h rosszul választok, mert ők választanak engem. (Én nem fogok senkinek udvarolni, olyan fiú, aki nem mer hozzám szólni, NEM KELL.)

2014. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ahogy vannak könnyen kapható lányok, úgy vannak könnyű prédára váró és léha életet élő fiúk is. Egymásnak örömet okoznak, kit érdekel a többi?


Közben pedig vannak olyanok, akik nem ilyenek fiúban és lányban is. Dowdra pedig ne hallgass. Nem mindenkinek néz ki úgy a fiatalkora, hogy végigkeféli a fél várost... Még akkor sem, ha fütyköse van. Én sem így éltem és most sem vagyok ilyen, még sincs hiányérzetem.

2014. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13-as! Valamit nagyon félreértettél! Vagy félreérthetően írtam...


Nem azt mondtam, nem úgy értettem , hogy egy lánnyal 10x randizni míg nincs szex.


Hanem megismerkedni 10 lánnyal, vagy 10 pasival és 1-enként mindegyikkel randi! (de ez a 10 csak egy szám lehet ez 5 vagy 40 is)

2014. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Eddigiek alapján azt mondom, hogyha nem alakult valami hamarosan akkor nem törődtek velem többet. Mindegyik megkérdezte milyen volt az előéletem, ő hányadik.
2014. júl. 30. 23:44
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezném, hogy milyen az előéleted, mert már volt pár ribizli az életemben és szeretném őket kiszűrni...
2014. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valakinek nincs kapcsolata és mondjuk félévente alakul valami kaland az nem főbűn. Más aki olyannal is összejön akit nem szeret és ezért meg is csalja vagy hetente mással csinálja.
2014. aug. 1. 12:40
 19/19 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs az ilyennel.


Ha nincs párja akkor kit érdekel....

2014. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!