Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen vágyom barátra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen vágyom barátra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon vágyom egy barátra. Ha jobban teszik egy "pasira" ha valaki félre értené. Nagyon romantikus típus vagyok. Egyfolytában már nagyon régóta élről ábrándozom hogy mi lenne ha lenne. Milyen romantikus lenne a parkban meg beleképzelem magam az ölébe. De még sosem volt barátom. Elég vissza húzódó típus vagyok és ez ellen nem tudok mit kezdeni. Nem mintha nem lett volna jelentkező de egyik sem jött be. Meg ha pl valaki megkérni mint ahogy ez eddig is történt hogy járjunk akkor én reflekszből rávágnám hogy nem. Nekem azért ennél több idő kell. Hogy még a nevét sem tudom és akkor. "Járunk??"

Mások szerint szép vagyok. Jó tanuló. Senkinek sem jönnek be az ilyen lányok? Ahogy én látom minden fiú a könnyen kapható lányokra hajt. Pedig szerintem csak igen is kűzdjön a férfi a nőért!!!


2014. júl. 30. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, jó ha küzdeni kell, de az meg unalmas, ha mindenre nemet mond, és figyeli, hogy "na, ezt hogy kezeled hapsikám?" Amikor állandóan ellentart csak azért is, mert hát "nekem kell küzdeni". Az ilyet, mint a véresrongyot, kerülöm el.
2014. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen.. küzdeni kell.. csak manapság sok a lusta ember:) én ismerkednék veled, szimpatikus és kedves lánynak tűnsz.. én sem bírom azokat, akik "Szia járunk?" "Szia! Persze! Hogy hívnak?" .. a hideg is kiráz tőlük :D fura, hogy 14 évesen így gondolkozol.. de nem gond :)


Tartsátok észben: "Olcsó áru sok embernek kell.."

2014. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első: csak annak mondok nemet " mindenre " aki nem jön be :)
2014. júl. 30. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én pont ugyan ilyen vagyok, és 14 éves.. Meg lány :D ÉS nekem is ugyan ez a "problémám". Nem vagyok nagyképű, de nem tartom magam se csúnyának, se butának, vannak is "jelentkezők", de sajnos, az intelligenciaszintjük valahogy nem felel meg. Lehet, hogy válogatós vagyok... A másik dolog ami aggaszt, hogy SZERINTEM, a fiúk leszoktak az udvarlásról, arról, hogy kedvesek legyenek... Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2014. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja igen. Nem kedvesek :D Hasonlítunk
2014. júl. 30. 23:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Pacsit :D
2014. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak fiú változatban. :D
2014. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jahj de unom már ezeket, "visszahúzódó nyomi vagyok, nyenyenye..." akkor minek írsz? meg ez a "szép vagyok!" és "jó tanuló" hát ember mennyé pasizzá szharlak le!
2014. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!