Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen még nem volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen még nem volt barátom, kézfogásig se jutottam egyetlen sráccal sem, olyan lemaradottnak érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Hozd be a lemaradást :-P
2014. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
semmit gyere át és megbszéljük:P
2014. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Járj közösségekbe és ismerkedj, beszélgess, járj nyitott szemmel.
2014. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedjünk.
2014. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj rám :)
2014. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szoktak próbálkozni nálad, megnézni téged?
2014. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Gyere el velem egy randira :)
2014. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez a helyzet, csak én 20 éves vagyok, lassan 21.


Velem az a baj, hogy ahogy egyre idősebb vagyok, egyre félénkebb is ilyen téren és aki komolyan gondolná velem, azzal sem merek belefolyni egy kapcsolatba. Nem tudom, hogyan szedjem össze magam, hogyan legyek bátrabb, de te ne ess ebbe a hibába. Lehet, hogy amikor nem számítasz rá, akkor találkozol valakivel, aki oda lesz érted és akkor ne félj vele megismerkedni :)

2014. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele :) 18 évesen csókolóztam egy buliba, nem így akartam de hát így jött össze sajnos.....legalább már nem voltam olyan félénk az első fontosabb csókomnál :) most 19 évesen van az első barátom, vele jutottam elöször a kézfogásig is....illetve lassan a szex-ig is, szóval ne búslakodj és merj lépni!!Barátomra is én írtam rá, szóval mondhatni az első lépést én tettem meg és utólag beismerte h nagyon örül neki mert ő nem merte volna megtenni :)
2014. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!