Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok véleménye érdekelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleménye érdekelne, szerintetek ez már túlzás, vagy nem?

Figyelt kérdés

Súlyzós edzést végzek, és hallottam már vissza olyan véleményeket, miszerint jobb lenne, ha most abbahagynám, de én nem szeretném, szerintem abszolút nem vagyok túl nagy.

Privátban küldök képet.

Nem attention seeking whore vagyok, tényleg érdekel. (és tényleg csak lányok véleménye, homók ne írjanak)



2014. júl. 30. 23:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Abbahagyás alatt azt értem, hogy étrendet és küzdősportot váltanék, így nem jönne fel több izom.
2014. júl. 30. 23:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Fe most komolyan nem magadnak akarsz tetszeni hanem annyi izmot hagysz magadon amennyit mas jónak tart?
2014. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Főként az én véleményem számít, de ha egyöntetű válaszokat kapnék, megfontolnám.
2014. júl. 30. 23:43
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2014. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2014. júl. 30. 23:52
 16/16 anonim ***** válasza:
küldheted nekem is
2014. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!