Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek abba, h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hisztek abba, h nem számít mások véleménye, ha szeretem?

Figyelt kérdés

nem szeretnék járni egy olyan sráccal, akit kritizálnak, mert engem idegesít.

a srác magyar, de elég barna a bőre (mert nyáron kint dolgozik) fekete haj, barna szem, szóval tényleg van egy kis olyan beütése mint némelyik román/cigány embernek és volt már olyan, h emiatt megszólták. normális szocializálódott srác és nem érdekli, ha ezt mondják rá, mert ő tudja, h nem az és majdnem h ő is utálja némelyiket. de engem idegesít, ha le cigányozzák és felháborítónak tartom, mert lealacsonyító rám nézve is :)

nektek mi a véleményetek arról, ha vkinek sötétebb a bőre?



2014. júl. 2. 22:12
 1/3 anonim válasza:
hogy ha szereted és téged nem zavar akkor ne törődj másokkal!!!! te tudod az igazat meg amit kell ennyi bőven elég...
2014. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést! :(((
2014. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2014. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!