Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jobb megoldás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jobb megoldás lenne?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és nagyon vágyok egy komoly kapcsolatra. Sajnos még nem volt, még nem találtam rá arra a különleges avlakire, de bízok benne, hogy emg fogom, még nem vagyok kiöregedett nő, stb, szóval várok. Ugyanakkor nagyon vágyom a szexre is, és mivel elég szabad vagyok, modern és laza elvekkel, gondolkodással, így nem marad más mint hogy bulikon részegen kavarok pasikkal, de ebből már elegem van, mert néha oké, de egy idő után gáz, szeretném ezeket már abbahagyni. Úgyhogy arra gondoltam, hogy ha találok valakit aki ebben szintén benne van, akkor fenntartanék egy ilyen csakszex kapcsolatot valakivel, no jó nem az hogy nem is beszélgetünk hanem csak "dugás" és csá hanem egy laza barátság, szex ugye és emellett isemrkedhet mindkét fél, és ha tegyük fel találkozom egy olyan sráccal, akivel komolyra is fordulhat a dolog, akkor a "csak-szex" kapcsolatot hagyom és ennyi. Csak ez mégis jobb mint olyan pasikkal kavarni akiket nem is ismerek, nem? Ja és ez most nem egy hirdetés, nem írok vissza senkinek, aki most itt önként jelentkezik.:)
2014. júl. 31. 01:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hosszútávon nem jó megoldás. De nem fogok prédikálni.

Majd a saját bőrödön megtanulod, ha más kárán nem tanulsz.

2014. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Csak simán ribi vagy!
2014. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Megmondom neked őszintén én ilyen lányokat messze elkerülök. Nem bántalak de buta vagy nagyon. Nőjj fel és keress egy értelmes srácot komoly kapcsolatra.
2014. júl. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

1.elvből ellenzem az ilyesfajta kapcsolatot ilyen korban

2.Én is valami hasonlót keresek mert az "igazit" nagyon nehéz megtalálni viszont vágy az meg van



15/F


ui.:Fegyverrel kényszerítettek hogy jelentkezzek ;)

2014. júl. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Uristen, ez elkepeszto. Ugye nem minden 16 eves ilyen gaz?
2014. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért is baj az, ha egy 16 éves lány szexelni akar?! Nem kell elitélni őt ezért! A többit most nem fejtem ki, mert álmos lettem, de szerintem hagyagold a szexkapcsolatot! Keresd az igaz szerelmet amire vágysz!
2014. júl. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy érzed egy pasi ki tudna elégíteni?
2014. júl. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert egy 16 evesnek erzelmi kapcsolatokat kell epitenie, nem szexkapcsolatot. Nem egeszseges atlepni a lepcsofokokat.
2014. júl. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os

Ki mondta, hogy a szexszel van baj? Ribiskedés nélkül is lehet szexelni, ez új dolog neked?

2014. júl. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te tudod. De nem véletlenül mondják, hogy az első néhány együttlét milyensége nagyban meghatározza a későbbi szexuális életedet is, hogy hogyan fogsz majd hozzáállni, mennyire tudod élvezni, stbstb... Ha olyan sráccal veszted el, akit nem ismersz eléggé, és nagy valószínűséggel nem is foglalkozik majd úgy veled, ahogy kellene, akkor nemcsak hogy nem lesz jó élmény az első, hanem ez a későbbiekben is visszavetheti a szexuális életedet. Még ha esetleg gyengéd, figyelmes srácról is van szó, akkor se fogja még csak meg se közelíteni, amit egy beléd szerelmes srác tudna adni.

És nem mellesleg szexbarátot találni se olyan egyszerű. Ha régebbi ismerősök közül válogatsz, fennáll az elutasítás mellett annak is a veszélye, hogy elmondják másnak is, ergo ribi leszel az ismerősök szemében (feltéve, hogy nem tartanak már most is annak a sok "kavarás" miatt). Ismeretlen embernél meg talán mondanom sem kell, hogy egy néhány hete tartó ismeretség után csak felszínesen ismered az embert, nem tudhatod, mennyire akar kihasználni.

Na, ezzel abba is hagytam a hittérítést, csak leírtam, mit gondolok. A döntés úgyis a te kezedben van.

2014. júl. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!