Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lehetek fogamzásgátló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Már 3. Napja kellene megjönni a menstruációmnak és még a mellem sem fáj, hogy valami készülne.. Mit tegyek? Meddig várjak? Előfordulhat,hogy babát várok és azért nem jön meg? Köszönöm a válaszotok előre is!

2014. júl. 31. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha rendesen, előírásszerűen szeded/szedted a tablettát akkor nem valószínű, hogy terhes lennél.

Ha nem szedted úgy ahogy kellett volna (egy-egy szem kimaradt) és nem alkalmaztatok kiegészítő védekezést (óvszer) akkor még az is benne lehet a pakliban :)

Ezt neked kell tudnod, hogy mennyire voltál figyelmes a fogamzásgátló szedése kapcsán.....

2014. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt hogy kihagytam elfelejtettem magammal vinni stb. De mindig bevettem utólag...nem használtunk semmi kiegészítő védekezést.!
2014. júl. 31. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor azért lehet egy tesztet kellene csinálnod. A tabletta akkor hat ha mindig beszeded időben, vagy ha mondjuk elfelejted, akkor kiegészítő védekezés mindenképpen kell.
2014. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mikortól szeded a tablettát és melyik időszakban felejtetted el bevenni és pótoltad később.

Mert az enyémnek úgy van (Symicia), hogy ha az első héten felejtek el bevenni egy szemet akkor amint eszembe jut be kell vennem és 7 napig kiegészítő védekezést (óvszer) kell alkalmazni a nem kívánt terhesség megelőzésére.

Ha a második vagy későbbi hetekben marad ki egy-egy tabletta, akkor pótolni kell mihamarabb, de már nem kell kiegészítő védekezés, mert a tabletta megbízhatósága már fennáll......

De lehet, hogy ha esetleg stresszes életmódot folytatsz, akkor az is változtathatja a mentruáció megjövetelét.....

2014. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég nagy problémák vannak a fejem fölött sajnos... 3. Hónapja szedtem, Jövőhéten szedem a 4.levelet ,azt nem tudom megmondani mikor hagytam ki De mindig bevettem, egyszer volt hogy pont akkor mikor együtt voltunk de akkor már tudnom kéne ha terhes lennék mert ez már egy hónapja volt. Azt mondta a hölgy aki asszisztens az orvosomnál hogy ha abba hagytam egy hónapnyit utána az egy hetes időben bármelyik nap megjöhet nem pont egyből fog, de ha menstrualok még akkor is a következő napon amikor bekell már vennem vegyem be. Általában ilyenkor már menstrualok
2014. júl. 31. 09:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, akkor csak hogy megnyugodj, csinálj egy tesztet, de szerintem csak a stressz miatt késik.....próbálj egy kicsit megnyugodni :)
2014. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tesztet csinálni. Mit tegyek ha pl.jövőhétig amikor már be kell vennem az első szemet a következő levélből, addig nem jön meg szedjem tovább és menjek orvoshoz, vagy hagyjam és úgy vagy egyáltalán mit tegyek? Köszönöm a válaszokat
2014. júl. 31. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy teszt lenne a leggyorsabb, legkézenfekvőbb és legmegnyugtatóbb számodra, de ha nem akarsz csinálni, akkor szerintem fordulj orvoshoz, biztos ami biztos.

Ne vidd így tovább ezt a rendszert mert valami oka csak van, hogy nem jön meg.....

Jobb ötletem nincs :)

2014. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy akinek nincs elég olyan anyag a vizeletében ami kimutatja a terhességet ( nem tudom minek hívják ezt) akkor negativot mutat a teszt hiába terhes az illető.. Én ezért nem bízom benne,nem tudom mennyire igaz ez az egész de nekem elég egy rossz vélemény illetve tapasztalat a dolgokrol és abban már nem

Bízom.

2014. júl. 31. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!