Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki fogamzásgátl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki fogamzásgátló vagy óvszer mellett esett teherbe? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Ha lehet saját esetet. Kort is lécci. Köszönöm!
2011. jan. 5. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült vhogy :S

Elszakadt az óvszer,de nem tudtuk beszerezni az esemény utánit.

L/18

2011. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt is hogy utána mit csináltatok? Szüleitek hogy reagáltak?
2011. jan. 5. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
köszi...
2011. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát kiborultak és napokig hozzám se szoltak de mostmár izgatottak és anyukám nagyon sokat segít! semmiképp nem akartam abortuszt vagy örökbe adni sosem tudnék megválni tőle! eleinte nagyon meg voltam rémülve de mostmár annyira szeretem a babám h el sem tudom mondani:) rengeteget mocorog a pici annyira imádjuk! a baràtom 24 és jol keres ugyhogy anyagi szempontbol sincsenek gondjaink! szerencsénk van! februàr 18.àn jön a babànk és kislàny lesz! nagyon boldog és szerencsés vagyok h ijen jol jöttek ki a dolgok és a szüleim is mellettem állnak! bár nem terveztük h ijen fiatalon szülk leszünk de a semmiért sem adnam a babámat!! a legjobbat hozzuk ki a hejzetböl h boldoggá tegyük a kislányunkat! tudom sokan elítélnek amiért ijen fiatalon teherbe estem de ezek teljesen felesleges rossz dumák mert tudom h képes vagyok rá és nincs vége az életemnek!
2011. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és el is jegyeztük egymást a párommal. most minden ugy néy ki h rendben lesz! remélem igy is marad!
2011. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem :) köszönöm a választ!

Sok boldogságot nektek!

2011. jan. 7. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Megszületett a pici ma reggel 6:40kor! Egész gyorsan kibujt, de én rendesen elfáradtam:) 3200g 50,5cm :)

Emma a neve:)makk egészséges és a világ legszebb kislánya! na de most jön csak a java!

2011. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a Picihez :) Sok boldogságot nektek ^^
2011. febr. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!