Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az beteges vagy nem, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges vagy nem, ha a srácról képeket mentek le a telómba?

Figyelt kérdés
Bejön..de alig taliztunk még, de tetszik.
2014. júl. 31. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

;nem

mov kep, telo;

2014. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha képek vannak egy srácról a telefonodba az nem gond, ha csak nem ilyen tizenöt gigányi anyagról beszélünk, csak azt nem értem, ha már él és találkozhatsz vele akkor miért nem élőben nyálazol rá hmm?


Talán azt a srác észre venné és kezdeményezne feléd?


Most hogy belegondolok az Elliot Rodgers tényleg úgy viselkedett mint ahogy azt egy nő tenné, lehet a jövő sorozatgyilkosai a cselekvőképtelen nők lesznek és nem a lúzer srácok, jó lesz ha odafigyelek hmm

2014. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, bár ha hiú ábrándjaid vannak felé, jobb ha nem csinálsz magadnak vele egy képzeletvilágot.

Ha ismerkedtek randiztok ilyesmi, akkor nem.

2014. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem beteges.Régen én is ezt csináltam:D
2014. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak ne vidd túlzásba
2014. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nehogy véletlenül meglássa :D
2014. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jah, tudom, nem fogja meglátni :D erre figyelni szoktam :D

képzeletbeli világot nem alakitok ki, csak túl cuki volt ahhoz h ne nézegessem akármikor :DD

amúgy meg szoktam dolgokat képzelni, ilyen dejólenne ha megtörténne, és lényegében mindig beválnak!

2014. júl. 31. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!