Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, tudtok értékelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tudtok értékelni egy ilyen formát, vagy hidegen hagy benneteket? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 31. 17:22
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

#17, meg a többi aki nem érti hogy miért fújjognak itt sokan:

Nektek ez bejön, vagy szeretnétek ti is így kinézni?


Nekem konkrétan az jut eszembe a képről, hogy fel van fújva mint egy lufi és ha hozzáérek kb szétdurran. Deformálódott alakja van, ne mondja nekem itt sneki hogy ez szexi. Megnéznélek az utcán persze, de ne mazért mert tetszel, hanem hogy aztamindenit de túlzásba vitte az edzést, ez már csúnya! ---NEKEM csúnya. lehet van akinek ez bejön.

2014. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

# 20

Mondjuk azt remélem nem akarod beadni, hogy te vagy a képen.

2014. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Ez valami szörnyű, már elnézést
2014. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó így , de! csak ha a többi felső izmod is rendesen (ilyen szinten) ki van dolgozva, mert azt te is belátod, hogy elég hülyén nézne ki!

Csak kíváncsiságból, mennyit húzodzkodsz te egy nap?:D

2014. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Nekem még egy feleekkora is undorító lenne. Nem érdekel, hogy mennyi munka van benne, inkább csak szánlak, amiért egy ilyen gusztustalan formáért annyit szenvedtél, amennyit.
2014. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Nem ő van a képen, de itt a srác:


[link]

2014. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

ez kellett ahhoz, h teljes legyen a naja az embernek... egy csíra balfék, aki előkukázott a netről egy undorító képet és kib aszta ide csak azért, hogy pattoghasson egy sort itt a nőknek akik merészelik azt írni, hogy nem tetszik nekik :D

ne írd, h mennyi kitartás van a te hátadban, mert azt nem is láttuk, egyelőre már farkával vered a csalánt

2014. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:

"Nem ilyen válaszokat vártam". Akkor ne tegyél fel kérdést, ha nem tetszik, hogy nem csak ajnároznak.


Amúgy nekem személy szerint tetszik, ha egy fiúnak széles a háta, szeretik azt a lányok. De szerintem ebben a formában nagyon aránytalan vagy. Mintha fel lennél fújva. A hátadhoz képest a derekad például semmi. Ebből kiindulva kíváncsi lennék a lábadra.. esetleg szemből egy képre.


Amúgy meg, ez A hát, erre törekedj én azt mondom.

[link]


25/N

2014. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Minden második ember elhízott, sovány...persze! :D Ne zavarjon, de lassan ott tartunk, hogy minden második ember hegyomlás lesz, mint te, mert ezt sulykolják bele mindenhol az emberbe, hogy enélkül nem néznek ki sehogy. Szörnyű.
2014. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Koxos szardarab :)
2014. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!