Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, tudtok értékelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tudtok értékelni egy ilyen formát, vagy hidegen hagy benneteket? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 31. 17:22
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
ha annyira szeretsz gyurmázni, akkor legalább a karoddal is csinálj valamit, mert az még nekem is vastagabb, pedig csak néha tévedek a konditerem közelébe.
2014. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:

28-as vagyok, most látom csak, hogy nem is te vagy a képen :P

Hát akkor mutassál már magadról is egyet, nézzük mennyivel több munka van a te testedben mint a mi életünkben eddig :D

Csicska gyerek!

2014. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Ez már nem néz ki sem egészségesnek, sem normálisnak, bocs. Túl nagy, túl extrém. Másrészt nem lehet valakit csak úgy oltogatni, mert nem tetszik neki valami, ez nem így működik kérdező!
2014. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

31-es:

[link]

Ilyen karja van a srácnak. Nem tudom te hogy mutatnál mellette...:D

2014. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Nekem a 28as belinkelt is csúnya... komolyan nem értem hogy vetemedhet ilyenre egy ember, ez nagyon gáz :D
2014. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

# 35


Én sem értem, nyugi. :D

2014. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
#35. (28-vagyok) A kokszos, danás, sztanás, epós kétajtós szekrények tényleg gusztustalanok. Nekem is liftezik tőle a gyomrom tőlük, de azért Jason Stathamre nem tudom azt mondani, hogy nem néz ki nagyon jól! :P
2014. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Értsétek már meg, hogy abban, hogy kinek tetszik vagy nem tetszik a testetek, főleg nálunk nőknél, semmi jelentősége nincs annak, hogy mennyi munka van benne. Ha egy héten 40 órában gyúrnál, akkor sem tetszene, kész. Ez olyan, mintha 200 kilóról lefogyna egy csaj 30-ra és ti elkezdenétek mondani, hogy azért az anorexia az már túlzás, erre felháborodna, hogy mennyi munkája van benne.
2014. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Ez már szerintem nem az egészséges szint, ez már túlzás. Ez átesett a ló túloldalára, és a túlzásba vitt sport sem egészséges, ahogyan semmi sem, ha túlzásba viszed. És az embereknek többnyire az egészséges tetszik, nyilván vannak, akik az extrém végleteket is vonzónak tartják, de a nagy átlag nem így van vele. És ez már egy extrém végletnek mondható, ami nemcsak hogy nem egészséges, de semmi esetre sem esztétikus. Legalábbis szerintem. És az ebben a kérdésben tényleg nem számít, hogy mennyi munka van benne, mert a szépérzékem nem a munkát kalkulálja bele a végeredménybe, hanem csak teljesen szubjektív értékelést ad a látottakról. Ami alapján nekem egy nagy NEM.


21/l

2014. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 oODrea válasza:

Kérlek ne haragudj meg, de nekem ez nagyon nem tetszik. :(

Az tény, hogy a nők az erős férfiakat szeretik, aki megvédi őket, de ez már túl sok. :/

2014. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!