Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráébredtem, hogy sz_r az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráébredtem, hogy sz_r az egész életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iskolában utálnak, mint a hatnapos sz_rt. Tanárok is utálnak, néhány kivételével. Az osztály kitaszítottja én vagyok. Mondjuk ez vicces, mert én még a kretének klikkjébe sem tartozok bele. A 7edik, 8adik évfolyam mindig piszkál. Iskolaváltás sem jöhet szóba, mert 8 osztályos gimnáziumba mentem, ezáltal a más iskolából jövők, pedig rossz fényben tüntetnek fel. Anyám egy idegbeteg állat, üvöltözik egész nap, a barátai mind cigányok. Régebben dolgozott, könyvet olvasott, de most minden este megy traccsolni a cigányokhoz. Apám munkamániás, hajnali négyig is dolgozik néha. Nem értem miért, pedig cégvezető. Sportolni sem sportolok a fentebb említett okok miatt. (Ismernek mindenhol) Én szeretnék Pestre költözni, de anyám nem akar, a cigányok miatt. Depressziós vagyok emiatt, öngyilkosság is megfordult a fejemben. Nyáron nem mentem se táborba, se nyaralni, nyaralni sem fogok menni. De mivel barátaim sincsenek, velük sem találkozhatok. Mit tegyek? Az egész életem egy kettéb_szott sz_r!

2014. júl. 31. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, más is sz op, mint a malac. Én is szívok rendesen, és én is Pestre akarok költözni. Anyádat nem értem, miért réti n égerekkel barátkozik miközben apád cégvezető. Ez kemény. Sztem kérj pénzt apádtól, 600 ezer ft-ot és abból fél évig el tudsz lenni Pesten szűkösen, az idő alatt meg már kell melót találnod.
2014. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg, de elfelejtettem kiemelni, hogy 13 éves fiú vagyok. Egyébként apám nagyon is jól keres, de anyám leamortizálódott
2014. júl. 31. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanulj, ne foglalkozz másokkal és a környezeteddel, így van esélyed kikerülni, ha okos vagy. Szard le őket, még előtted az élet, kitartással többre viszed, mint bármelyik a környezetedben. kapcsolódj ki, olvass, az sose árt... Hasonló szar volt a helyzetem is, de "mindig van remény, csak meg kell látni azt", én e szerint éltem, középsuliban pedig lett barátnőm, aki mindennél jobban szeretett... Ne add fel! Van kiút!
2014. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az iskola ahova járok, oda a város legjobbjait veszik fel. Nem hiszem, hogy kikerülhetek onnan.
2014. júl. 31. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
elmehetsz attól másik suliba, én hatosztályos gimiből mentem el..rendesen felvételiztem megint, de megérte. bocsi, hogy csak ennyit tudok hozzászólni..
2014. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Magoran ***** válasza:

Nekem is van egy olyan osztálytársam, aki régebben az egyik helyi gimnázium hatosztályosba járt, és nyolcadikban felvételizett arra a szakra, amelyre én is. Most osztálytársak vagyunk két éve, ő kolis, így ha otthon olyan gondjai is voltak, amilyenek otthon, már nem zavarják annyira...

Egyébként megirnád priviben, hogy hova jársz? Hátha tudok segíteni.

Az öngyilkosságot pedig felejtsd el, azzal azt a kevéske jót is eldobnád magadtól, amely vár még rád.

2014. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Magoran ***** válasza:
Bocs, az elment választ véletlenül küldtem el, majd menni fog a folytatás :). Ja, és az utolsó szót is elírtam.
2014. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!