Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összezavart egy olyan pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavart egy olyan pasi aki normális esetben nem is érdelne, mit tegyek?

Figyelt kérdés
vállalható a pasas de nem tetsziik vagyis eddig azt hittem de kezdek beleesni. nagyon kedves velem, mostanában sokat álmodok vele de mi van összejövök vele és egy nap arra ébredek hogy ő nem is tetszik nekem. én nagyon bejövök neki ezt ő mondta :)
2014. júl. 31. 19:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*érdekelne
2014. júl. 31. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te is csak egy felszínes 3,14csa vagy a sok közül. Ez az igazság. :)
2014. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ismerd meg jobban. kezdesz beleszeretni nem?
2014. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 igen azt hiszem
2014. júl. 31. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú de nagy problémád van. Én is szoktam így járni csajokkal. Be se jön, de mégis beleesek. Aztán rájövök, hogy jó hülye vagyok, mert belsőleg is ronda és ilyenbe estem bele. Ha az a srác tök rendes akkor vállald be! Ha meg csak szórakozik, meg bunkó akkor ne foglalkozz vele.
2014. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!