Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkolt. Véleményekre lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkolt. Véleményekre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Leendő párommal,másfél éve vagyunk együtt.Minden izzott a nagy szerelemtől,mindig kerestük egymás tekintetét,apró puszik,kézsimik,érintések ezek mind megvoltak.Aztán ki kellett mennie külföldre melózni.Círka 2 hónapig.Végig tartottuk neten a kapcsit,és mikor haza jött más embert kaptam vissza.A szexben visszafogottabb lett,nem figyelt úgy az apró jelzésekre mint előtte,emlegette az elvált feleségét de úgy mintha még szeretné,vagy mintha nem lenne még tul a váláson.Szimulálta hogy elélvezett(ilyen sem volt még!),két hét alatt csak egyszer csókolózott velem rég ez sem volt gond,és hasonló elhidegülésre utaló jeleket vettem figyelembe.Érzem hogy nagy baj lehet de nem vall be semmit.Ti mit tennétek?Most valahogy dilemmában vagyok.Okos nem kell legyek ahhoz hogy tudjam csak kihasznál,de kiváncsi vagyok ti mit mondtok?Gyereket akar tőlem és tervez egy életre közös jövőt,de én most le vagyok forrázva.Ő ilyen viselkedéssel nem igazán vonzott magához és fáj is hogy nem mondja mi a gond kettőnk közt.
2014. júl. 31. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet rájött, hogy annyira mégsem hiányzol neki?
2014. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem félrement, ezek tök egyértelmű jelek. Rúgnám ki a fenébe.
2014. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fizetésem rá merném tenni, hogy itt valaki bekavart.
2014. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
itt bizony van egy 3.
2014. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami biztos történt kint,a kérdés,hogy mi.

A probléma adott,de a döntés a te kezedben van.

2014. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tuti hogy történt valami, én kideríteném hogy mi az. De maga mondja el.
2014. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van valakije 100%.
2014. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindőtöknek.
2014. júl. 31. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy van még itt valaki a képben...
2014. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!