Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ezt folytatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt folytatni? Szükségem van a véleményekre

Figyelt kérdés
Párommal az 5 éves kapcsolatunk odáig fajult, hogy egyikünk sem mehet a másikhoz, kint kell találkoznunk, nem tudunk hová menni!Anyumék utáljak a páromat, most már az ő szülei sem kedvelnek engem!Összeköltözni még nem tudunk!páromnak van munkája, engemet még nem hívtak!Annyi minden rossz történik már ellenünk és mink csak húzzuk!Hozzá teszem nem lehet a szülökkel beszelne, nem engednek abbol amit ok gondolnak!Én 21L parom 23F
2011. okt. 5. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szökjetek meg!

20l (szerelmes emberek megoldják)

2011. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem a szüleiteken függ, a szerelmet nem lehet akarni vagy nem akarni, van azt kész! ne hozd összefüggésbe a szüleidet a pároddal. előbb utóbb ha együtt maradtok szerintem el fogják fogadni. DE EGYRE FIGYELJ ODA: mindig jól gondolkozz el azon hogy édesanyád és édesapád miért mondják azt amit, mert lehet hogy nem ok nélkül. ha teljesen máshogy gondolnak vmit vmiről, ami közbe nem úgy van akkor rá kell hagyni! remélem tudtam segíteni! :)
2011. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

elárulod, hogy mi az ok?

mármint mi miatt nem kedvelnek téged az ő, illetve őt a te szüleid?

2011. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

fúúúha...


Nálunk az anyám volt ilyen!

Egyszerűen csak rosszatt tudott mondani a lányra semmi jót, ez így nem jó az úgy nem jó, nem akarom itt látni, stb stb....


Én megmondtam neki, hogy vagy elfogadja h ő a barátnőm és normálisan fog vele viselkedni és megpróbál kedves is lenni, mert én nagyon szeretem, vagy ha nem tudja elfogadni akkor elköltözök, és engem sem fog látni.....


(háát mi ezt úgy oldottuk meg, hogy a tetőteret külön bejárattal megcsináltuk mint egy lakást) így látja is meg nem is, de nem jön fel szal nincs gond, képes normálisan hozzászólni, és beletörődött h a fia őt szereti és vele akar élni ennyi.

2011. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer régen egy nagyon szegény ember ételt lopott de a ház tuladsjdonosa olyan mérges lett hogy megölte a sírkövére ez volt írva: Hogy egyszer régen egy nagyon szegény ember ételt lopott de a ház tuladsjdonosa olyan mérges lett hogy megölte a sírkövére ez volt írva: Hogy egyszer régen egy nagyon szegény ember ételt lopott de a ház tuladsjdonosa olyan mérges lett hogy megölte a sírkövére ez volt írva: Hogy egyszer régen egy nagyon szegény ember ételt lopott de a ház tuladsjdonosa olyan mérges lett hogy megölte a sírkövére ez volt írva: Hogy egyszer régen egy nagyon szegény ember ételt lopott de a ház tuladsjdonosa olyan mérges lett hogy megölte a sírkövére ez volt írva:
2011. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 The Nuke ***** válasza:

engemet meg mink? :)

Na ne haragudj.

Az én véleményem, h a szülők fejére kell kakálni!

Ha Ti(k) szeretitek egymást, vagy épp ha még nem is, de jól kijöttök, nehogy merjetek szakítani!


Ki kell tartani 1más mellett, főleg 5 év után!!

(ha ugye nem nektek van bajotok egymással, hanem a szülőknek)


Hamarosan neked is lesz munkád, összeköltöztök, és minden jó lesz.

A szülőknek meg most nagy a szájuk, aztán ha nem lesztek otthon, csak majd ritkán, Ők fognak könyörögni, hogy menj haza hozzájuk és vidd a barátodat is! ;)

2011. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Költözzetek el minél hamarabb. Előbb utóbb úgyis lesz munkád neked is.
2011. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu:S Nálunk is úgy az van a párommal. Az anyja utál engem és ezért nem jöhetek fel hozzájuk. Hozzám meg csak hétvégén jöhet a nővérem miatt. Így 2 napot vagyunk együtt ami persze jobb mint a semmi, de azért ez inkább arról szól hogy beleavatkoznak az életünkbe, kapcsolatunkba. Én már nem egyszer vesztem össze a barátnőm anyjával, mert egyszerűen olyan ellenszenves, és lealacsonyítóan beszél velem amit én nem tűrök el. Itt már csak az összeköltözés segíthet amihez persze pénz kell. Ha erős a kapcsolatotok akkor ki fogja birni ezt a nehéz időszakor. Figy! Ne hagyd hogy azok nyerjenek akik támadnak titeket. Mutassátok meg hogy miylen erősek vagytok és mennyire szeretitek egymást! Sok sikert! Drukkolok!


20/F

2011. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nem engednek abbol amit ok gondolnak?

Itt van a megoldás...Akkor neked kell alkalmazkodni!!!

Vagy mindenkitől megy a bocsánatkérés és egy időre elássátok a csatabárdot,vagy hülye leszel és lázadó egy sza r magánélettel.

Tudod nekem is volt ilyen problémám....Nehéz volt nagyon ,de eljött az idő amikor lekellett ülnöm a szülökkel,megértettem velük mielött fölvittem a kiutált személyt...szal megértettem velük hogy én őt szeretem és ha csak egykét éjszakára is vele lehetek akkor ezt kihasználom és élek vele,és had ne kelljen szobát bérelni valami replatelepen!!!Anyum beletörődött,apum továbbra is bunkó volt a nővel,ezekután ugyhoztam mindig össze a dolgokat hogy lehető leg kevesebb legyen a találkozás a csaj és szüleim közt...

Minden bajt meglehet oldani,csak tenni kell érte!!!Még ha nem is akarod ,tedd meg amit csak tudsz!Ha szereted a párod.Ha meg nem szereted akkor felesleges eröltetni és amásik idejét elcseszni...

Remélem tudtam segíteni!

Szia!

helyesírásért bocsi!tudok helyesen írni(csak pappíron),gépen meg csak azért sem fogom kijavítani hogy másokat idegesítsek vele... :)

2011. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bennem van az,hogy már nem vagyok annyira szerelmes!és h nem ö az igazi!Félek szakítani, mert nem tudom h eltudnam viselni azt, h többé mar nem leszunk egyutt!Nem tudom mit csinaljak!
2011. okt. 5. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!