Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idövel majd minden rendben lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idövel majd minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Ezelött olyan magamnakvaló,senkivel nem foglalkozo fiu voltam.

Legbelül nagyon vágytam egy lányra...de nem mertem kapcsolatot kiaalakitani... meg fėltem a lányoktol is.


Jött egy lány az ėletembe...ugye ėn nem mertem kezdemėnyezni meg semmi, szovol ö fogott meg magának:)


Szeretem nagyon, de azt ėrzem ez nem az ėn ėletem igy...az van a fejemben, hogy nekem a magány jutott.


Kėrlek segitsetem... vagy mondjatok valamit.



2014. aug. 1. 03:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogtak és jól kijöttök, verd ki a fejedből a depit. Törődj a barátnőddel ahelyett hogy hülyeségeken filózol
2014. aug. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Legbelül nagyon vágytam egy lányra.."

aztán

"...az van a fejemben, hogy nekem a magány jutott. "


Szóval konkrétan most mi van? akarod is meg nem is? Meg lesz ugyanúgy a saját kis magánéleted a kapcsolaton belül is, amikor nem kell a másikkal foglalkozni, úgyhogy nem értem mi a probléma...

2014. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valószínű piedesztálra emelted, és mivel azt hitted ő olyan mint a képzeletedben, és a valóságban hús-vér ember ő is csalódtál.. de ezért őt nem hibáztathatod, vagy megbékélsz a valódi önmagával, vagy odébb állsz...
2014. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ha megfogott magának, akkor valószínű, hogy szimpatikusok vagytok egymásnak. vagy most azt gondolod, hogy mivel te eddig nem mertél nyitni a lányok felé, így csak azért vagy vele (és szereted), mert ő az első lány? figyelj, ha tetszik a személyisége és ő maga egészében, akkor nincs min aggódni. örülj neki, hogy o van neked és ne azon aggódj, hogy mi lehetne.

egyébként hány éves vagyol?

2014. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értelek.Az a baj hogy elképzelted magadnak azt a lányt akire vágytál.És arra vágysz akit elképzeltél magadnak.Amivel nincs gond mindenkinek van egy "álomlány" akit elképzel a tökéletes :D.Biztos nagyon érzékeny vagy meg tul nagyok benned az érzelmek.Szerintem egy idő után kinövi ezt az ember mivel sose fogsz olyat találni.Inkább lásd meg benne a jót szeresd azt akid van.Ez a való világ :D Csak mint mondtam te érzékenyebb tipus lehetsz és ezért...Amugy hány éves vagy?
2014. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!