Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem elég komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasojo kérdése:

Szerelmes lettem elég komolyan egy osztály társamba ez baj? 17/F mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 04:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem baj. Be tudsz nála próbálkozni vagy el tudod felejteni, több lehetőség perpillanat nem akaródzik az eszembe jutni.

(Ha elárulnád, mit akarsz kihozni a helyzetből, konstruktívabban nyilatkoznék.)

2014. aug. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha már benned ez fogalmazódik meg kérdésben, hogy baj-e, akkor ott már gondok lehetnek. Miért lenne baj? Mert osztálytárs? Na és? Az én volt egyik osztálytársam, aki fiú, 3 lánnyal járt az osztályból (természetesen külön-külön). Éld az életet. 17 éves vagy, ha meg nem jönne össze, akkor gondolj bele, hamarosan érettségizel, és akkor már úgysem kell vele találkoznod.
2014. aug. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha csaj ,akkor nem baj.
2014. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lány igen, hát engem érdekellne a dolog nagyon de nemtudom ő mit gondolna vagy gondol és tartok bonylult helyzet
2014. aug. 1. 11:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Hogy ő mit gondolna erről? Kérdezd meg! Ne legyél már ennyire kis félénk!! Ha kölcsönös az érdeklődés, akkor minden ok. És ha nem, akkor is, mi történne? Semmi, keresel egy másik lányt. És a helyzet szerintem nem bonyolult, csak te teszed azzá.

Sok sikert hozzá, kívánom, hogy összejöjjetek! :)

2014. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
dehát ha beégek akkor meg ottfogok égni egészévben ezé nemtudom h mit tudnék h csinálni pedig fontos lenne nagyon :(
2014. aug. 1. 18:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán a lány hogyan viszonyul hozzád? Adtál le felé jeleket, amelyekből tudhatja, hogy érdeklődsz iránta?

Bár az előző válaszodból és a bizonytalanságodból kétlem, hogy a lánynak lenne fogalma érzelmeidről.

Ha még nem tud róla, akkor óvatosan egyéb figyelmességekből add tudtára, hogy érdeklődsz iránta.

2014. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nemtud ő semmit :/ de nagyon tetszik aza helyzet :/
2014. aug. 1. 22:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha lassan közelítesz, csak leesik neki félúton, hogy akarsz valamit, és esetlegesen visszakozni is marad ideje. Amúgy nem hiszem, hogy égned kéne egy kosár után, legalábbis ha normális a csaj, azon lesz, hogy megteremtse a legkevésbé kellemetlen légkört. Mondjuk én lány vagyok, de velem is történt már, hogy rendszeresen összejártam "haveri találka" címszó alatt azzal, aki tudta rólam, hogy teljesen odáig vagyok érte, és nem volt kínos. Helyzetkezelés kérdése az egész.
2014. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy első voltam.
2014. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!