Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek vagy mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,tudom ez nagyon korai de megismerkedtem féléve egy 18 éves fiúval (tisztában vagyok vele,hogy milyen butaság volt) és ahogy telt az idő egymásba szerettünk.A szüleim erről mit sem tudtak.De pár napja kiderült minden a szüleim megtiltották,hogy mégegyszer a közelibe menjek többet nem láthatom nagyon szeretem őtet teljesen kivagyok készülve.
2014. aug. 1. 09:25
 1/2 anonim válasza:

Szerintem próbálj meg szüleiddel beszélni a fiúról, de semmiképp se kiabálj velük mert akkor még jobban nem engedik (tapasztalat).

Fiúval hogy tartod a kapcsolatot? Facebook? Telefon?

2014. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Néha találkozunk és fb-on írunk .. a szüleim nem engedik ha letérdepelnék előttük akkor sem utálják a fiút ( a fiú roma származású és még idős is hozzám)
2014. aug. 1. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!