Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki, akivel eddig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki, akivel eddig csak interneten beszélgettem, mindig becézget, annak van valami jelentősége?

Figyelt kérdés

Nem a Drágám, Édeském meg ilyenekre gondoltam, hanem a keresztnevemet alakítja át.

:)



2014. aug. 1. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég beteg, na majd találkoztok és paff :D
2014. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem is becezgetett egy fiu neten keresztul jo sok ideig, majd egyszer csak paff, nem irt tobbe, es soha nem is talalkoztunk. pedig hogy igergette, hogy fogunk, meg csak en vagyok az egyetlen lany... a netes ismerkedes csak egy vicc, amig nem volt tali
2014. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, utál téged
2014. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem két ilyen fiú is volt az életemben, becézgettek, csábítgattak, aztán egyszer csak nem írtak. Mondjuk fenn sincsenek már soha egyetlen közösségi oldalon.
2014. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Didiiayer ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne.
2014. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!